Справа № 2-3454
2009 року
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 січня 2009 року
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого – судді Шабанова А.М.
при секретарі – Шахторіна А.С.
розглянув у відкритому судовому засіданні в сел. Ювілейне цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В :
Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримав, просив позовну заяву задовольнити, у зв’язку з тим, що з серпня 2008 року вони з відповідачем разом не проживають, не ведуть спільного господарства.
Відповідач в судовому засіданні визнала позовні вимоги, просила розірвати шлюб, оскільки з серпня 2008 року разом з позивачем не проживають.
В судовому засіданні встановлено, що сторони з 25 жовтня 2003 року знаходяться у зареєстрованому шлюбі. З серпня 2008 року сторони разом не проживають, не мають спільного господарства. Від шлюбу мають сина, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, якій після розірвання шлюбу буде проживати разом з матір’ю.
На підставі наведеного, суд вважає, що вимоги позивача обґрунтовані і підлягають задоволенню, оскільки в судовому засіданні встановлено, що відповідач визнав позов та сім’я сторін носить формальний характер і подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу суперечить їх інтересам.
Керуючись ст.ст. 10, 11, 27, 31, 57, 60, 215, 223 ЦПК України, ст.ст. 105, 110, 112 СК України, суд –
В И Р І Ш И В :
Шлюб, зареєстрований 25 жовтня 2003 року Степнянською сільською радою, за актовим записом № 07, між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 - розірвати.
При видачі свідоцтв про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 судові витрати по сплаті держмита у розмірі 17 грн., а ОСОБА_2. від сплати судових витрат звільнити.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через Дніпропетровський районний суд шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції.
Суддя Шабанов А.М.