Ухвала
6 листопада 2015 рокум. Київ
Суддя Вищого спеціалізованого суду України
з розгляду цивільних і кримінальних справ
Журавель В.І.,
розглянувши касаційну скаргу Державної казначейської служби України на ухвалу апеляційного суду м. Києва від 12 жовтня 2015 року в справі за позовом ОСОБА_2 до Державної судової адміністрації України, Державної казначейської служби України про стягнення компенсації за несвоєчасну виплату заробітної плати,
в с т а н о в и в:
До Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ надійшла касаційна скарга ДКС України на ухвалу апеляційного суду м. Києва від 12 жовтня 2015 року.
Подана касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду судом касаційної інстанції, оскільки заявником не сплачено судовий збір у порядку та розмірі, визначених Законом України «Про судовий збір».
У даному випадку розмір судового збору відповідно до ст. 4 Закону складає: за подання касаційної скарги юридичної особою на ухвалу суду - 1 розмір мінімальної заробітної плати.
Судовий збір повинен бути перерахований або внесений до УДКСУ Печерського району м. Києва, код ЄРДПОУ 38004897, банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, МФО 820019, р/р 31212253700007, код платежу 22030003.
Тому, заявнику на підтвердження сплати судового збору до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ необхідно надати оригінал квитанції про сплату збору або належні докази на підтвердження підстав для звільнення від його сплати згідно із нормами Закону України «Про судовий збір».
Крім того, у прохальній частині касаційної скарги заявник просить скасувати ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 12 жовтня 2015 року, при цьому, додає копію ухвали апеляційного суду м. Києва від12 жовтня 2015 року.
За таких обставин, скаржнику слід уточнити прохальну частину його скарги.
Відповідно до ч. 2 ст. 328 ЦПК України у разі надходження касаційної скарги, не оформленої відповідно до вимог, встановлених ст. 326 цього Кодексу, або у разі несплати суми судового збору, вона залишається без руху з наданням строку для усунення недоліків.
Враховуючи наведене, касаційну скаргу слід залишити без руху та надати заявнику строк для усунення її недоліків.
Керуючись ст. 328 ЦПК України,
у х в а л и в:
Касаційну скаргу Державної казначейської служби України на ухвалу апеляційного суду м. Києва від 12 жовтня 2015 року залишити без руху і надати строк до 7 грудня 2015 року для усунення вказаних недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання ухвали.
У разі невиконання вимог суду, касаційна скарга буде визнана неподаною та повернута заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого спеціалізованого суду
України з розгляду цивільних
і кримінальних справ В.І. Журавель