Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #51293514

У Х В А Л А

про внесення виправлень у рішення суду

Справа № 285/4591/13-ц

провадження № 2-во/285/34/15

09 листопада 2015 року м. Новоград-Волинський

Новоград - Волинський міськрайонний суд Житомирської області у складі судді Романюк Ю.Г., за участі секретаря судових засідань ОСОБА_1 та осіб, які беруть участь у справі: позивач (заявниця): не прибула,

відповідач: представник не прибув,

розглянувши у відкритому судовому засідання заяву про виправлення описки у рішенні суду від 15 жовтня 2013 року по справі № 285/4591/13-ц за позовом ОСОБА_2 до місцевої територіальної громади в особі Красилівської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області про визнання права власності в порядку спадкування,

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшла заява ОСОБА_2 про виправлення описки в рішенні суду, в якій заявниця просить внести виправлення у рішення суду від 15 жовтня 2013 року шляхом виправлення найменування населеного пункту з «Таращака» на «Таращанка», оскільки у цій частині у рішенні допущено описку.

В судове засідання сторони не прибули.

Враховуючи положення ч.4 ст. 219 ЦПК України, суд вважає за можливе розгляд справи провести без їх участі. У зв’язку з неявкою в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, відповідно до положень ч. 2 ст. 197 ЦПК України, повне фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши у судовому засіданні матеріали справи, судом встановлено наступне.

Згідно ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановляється ухвала. Особи, які беруть участь у справі, повідомляються про час і місце засідання. Їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

15 жовтня 2013 року Новоград-Волинським міськрайонним судом винесено рішення, яким позов задоволено повністю та визнано за ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, право власності на житловий будинок разом з господарськими будівлями, що розташований за адресою: вул. Нова, 2, с. Таращака Новоград-Волинського району Житомирської області, в порядку спадкування за законом після смерті батька ОСОБА_3, померлого 09 лютого 1996 року.

Як вбачається з матеріалів цивільної справи № 285/4591/13-ц, позивач просить визнати право власності на спадкове майно, а саме житловий будинок № 2 по вул. Новій, с. Таращанка, Новоград-Волинського району.

Таким чином, судом встановлено, що у рішення суду від 15 жовтня 2013 року допущено описку: помилково вказано населений пункт «с. Таращака», замість – «с. Таращанка».

За таких обставин, враховуючи, що при постановлені зазначеного рішення судом було допущено описку, суд вважає за необхідне внести відповідні виправлення.

Керуючись ст.ст. 209, 210, 219 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Заяву про внесення виправлень у рішення суду задовольнити.

Виправити описку в рішенні Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області від 15 жовтня 2013 року у справі № 285/4591/13-ц за позовом ОСОБА_2 до місцевої територіальної громади в особі Красилівської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області про визнання права власності в порядку спадкування, а саме: у рішенні суду - замість слів « …с. Таращака…» - зазначити «…с. Таращанка ….».

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі для відома.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до апеляційного суду Житомирської області через Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області протягом п'яти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали суду, можуть подати апеляційну скаргу протягом п’яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.    

Суддя Ю.Г. Романюк






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація