Справа № 3-1823 /09
Постанова
20 травня 2009 року
Новозаводський районний суд міста Чернігова
в складі: головуючого судді Мурашко М.І.
при секретарі Іваненко-Коленда А.С. .
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м.Чернігові справу про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.130 ч.1 КпАП України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2 , не працюючого , -
Встановив:
ОСОБА_1 24.03 .2009 р. о 21 год. 30 хв. в с.Підлісне , Козелецького району Чернігівської області керував мотоциклом «Иж Планета » без номера в стані алкогольного сп»яніння. Своїми діями ОСОБА_1 порушив п.2.9 Правил дорожнього руху України, чим скоїв правопорушення, передбачене ст. 130 ч.1 КпАП України.
В судове засідання правопорушник не з»явився. про день та час розгляду справи був повідомлений у встановленому порядку, тому суд визнав можливим розглянути справу без його участі.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП, що підтверджується матеріалами справи.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, суд приходить до висновку, що відносно ОСОБА_1 необхідно застосувати стягнення у вигляді штрафу .
Керуючись ст. ст.33, 283, 284 ч.1, 130 ч.1 КУпАП, суд,-
Постановив:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП і застосувати до нього стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 2550 гривень.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області через Новозаводський районний суд м.Чернігова протягом 10 днів.
СУДДЯ: Мурашко М.І.