Судове рішення #51374123

24.01.2011

справа № 2-с-7/2011 рік

УХВАЛА


24 січня 2011 року                                                                                             м. Зміїв


Суддя Зміївського районного суду Харківської області Пархоменко М.О., розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу,


ВСТАНОВИВ:


На підставі судового наказу, виданого 17 січня 2011 року Зміївським районним судом Харківської області з ОСОБА_2 та ОСОБА_1 солідарно на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Котельні лікарняного комплексу»в особі філії «Зміївський котельний комплекс»стягнуто 2723 грн. 04 коп. заборгованості за надання послуг з централізованого опалення за період з 1 січня 2009 року по 1 грудня 2010 року, 25 грн. 50 коп. судового збору та 30 грн. 00 коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

24 січня 2011 року ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про перегляд зазначеного судового наказу посилаючись на незгоду зі строками позивної давності.

Суддя, ознайомившись із матеріалами справи, заявою про скасування судового наказу, дійшов наступного висновку.

Відповідно до ст. 105 ЦПК України, у заяві про скасування судового наказу має бути зазначено:

1) найменування суду, в який подається заява;

2) ім’я (найменування) стягувача та боржника, а також ім’я (найменування) представника боржника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження;

3) наказ, що оспорюється;

4) посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача;

5) посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувача;

6) перелік документів, що додаються до заяви.

Заява підписується боржником або його представником і подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві.

До заяви, яка подається представником боржника, має бути додано документ, що підтверджує його повноваження.

Як вбачаться із заяви, її подано з порушенням вимог п.п. 4, 5 ч. 3 ст. 105 ЦПК України, а саме в ній міститься лише посилання на те, що заявник не згоден з наказом. Однак посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача та посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувача в заяві відсутні.

Крім того, в порушення вимог п. 6 ч. 3 ст. 105 ЦПК України, у заяві відсутній перелік документів, що додаються заявником до заяви.

В силу ч. 6 ст. 105 ЦПК України, до неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу застосовуються норми статті 121 цього Кодексу.

Відповідно до ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір чи не оплачено витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

За таких обставин, заява ОСОБА_1 про скасування судового наказу підлягає залишенню без руху, з наданням заявникові строку для усунення недоліків заяви, зазначених ухвалі.

Керуючись ст.ст. 105, 121 ЦПК України, суддя –


УХВАЛИВ:


Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу –залишити без руху, запропонувавши протягом п’яти днів з дня отримання копії даної ухвали привести заяву у відповідність зі ст. 105 ЦПК України і роз’яснити, що в іншому випадку заява буде вважатися неподаною і їй повернута.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Головуючий:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація