- Представник позивача: Вакула Вадим Миколайович
- Представник позивача: Сіряченко Олег Вікторович
- позивач: Савицька Олена Володимирівна
- відповідач: Савицький Тарас Володимирович
- Третя особа: Дідух Максим Васильович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа №592/10338/14-ц Головуючий у суді у 1 інстанції - Костенко В. Г.
Номер провадження 22-ц/788/1940/15 Суддя-доповідач - Околот Г. М.
Категорія - 48
УХВАЛА
про призначення до розгляду в суді апеляційної інстанції
18 листопада 2015 року м. Суми
Колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Сумської області в складі:
головуючого-судді - Околота Г. М.,
суддів - Левченко Т. А. , Сибільової Л. О.
розглянувши заяву ОСОБА_3 про виправлення помилки в ухвалі апеляційного суду Сумської області від 20 жовтня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_3, третя особа - ОСОБА_5, про поділ майна подружжя, -
В С Т А Н О В И Л А:
Ухвалою апеляційного суду Сумської області від 20 жовтня 2015 року залишено без змін рішення Ковпаківського районного суду м.Суми від 08 вересня 2015 року, яким позовні вимоги ОСОБА_4 про поділ майна подружжя були задоволені. Проведено поділ спільного майна подружжя та виділено ОСОБА_4 1/2 частину нежитлового приміщення оздоровчий комплекс літ.«Ж» за адресою: АДРЕСА_2 у м.Суми, 1/3 частину двокімнатної квартири АДРЕСА_1, визнано за ним право особистої приватної власності; ОСОБА_3 виділено 2/3 частини двокімнатної квартири АДРЕСА_1, визнано за нею право особистої приватної власності. Стягнуто з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_4 4893 грн. 74 коп. на відшкодування судових витрат. Стягнуто з ОСОБА_3 на користь держави 2216 грн. 26 коп. судового збору. Додатковим рішенням Ковпаківського районного суду м.Суми від 21 вересня 2015 року стягнуто з ОСОБА_4 на користь ОСОБА_3 5700 грн. компенсації частки (т.1 а.с.254).
09 листопада 2015 року від позивача надійшла заява про виправлення помилки в ухвалі апеляційного суду.
Відповідно до ст.219 ЦПК України, вирішення заяви позивача про виправлення описки необхідно призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні, про час і місце якого повідомити сторони.
Керуючись ст.ст.301, 302 ЦПК України, колегія суддів, -
У Х В А Л И Л А:
Підготувати справу до розгляду в судовому засіданні. Надіслати особам, які беруть участь у справі копію заяви про виправлення помилки.
Призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні в апеляційному суді Сумської області на 14 год. 30 хв. 26 листопада 2015 року вирішення питання про виправлення описки в ухвалі апеляційного суду Сумської області, про що повідомити осіб, які беруть участь у справі:
позивача - ОСОБА_4 та його представника ОСОБА_6 (т.2 а.с.2),
відповідача - ОСОБА_3 та її представника ОСОБА_7 (т.2 а.с.2),
третю особу - ОСОБА_5 (т.2 а.с.2),
роз'яснивши, що їх неявка не перешкоджає розгляду цього питання.
Головуючий -
Судді -
- Номер: 22-ц/788/1940/15
- Опис: Савицька О.В. до Савицького Т.В. про поділ майна подружжя
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 592/10338/14-ц
- Суд: Апеляційний суд Сумської області
- Суддя: Околот Г.М.
- Результати справи: заяву задоволено повністю; Постановлено ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення без зміни рішення суду першої інстанції
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.09.2015
- Дата етапу: 20.10.2015