- відповідач: Горбунов Євген Олександрович
- позивач: Горбунова Тетяна Олександрівна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 316/2521/15-ц
Провадження № 2/316/1079/15
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"16" листопада 2015 р. м.Енергодар
Енергодарський міський суд Запорізької області, у складі:
головуючого судді: Капустинского М.В.,
при секретарі: Терещенко О.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Енергодар Запорізької області цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей,-
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулась до суду 04 листопада 2015 року з позовною заявою у якій зазначила, що з відповідачем перебуває у шлюбі, від шлюбу мають неповнолітніх дітей: доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, батьком дітей є відповідач. З січня 2015 року відповідач матеріальної допомоги на утримання дітей не надає та вони повністю залишилися на її утриманні, у зв’язку з чим в неї склалося тяжке матеріальне становище. Просить стягувати щомісячно з відповідача на її користь аліменти на утримання неповнолітніх дітей в розмірі 1/2 частини усіх заробітків відповідача до досягнення дітьми повноліття.
Сторони до суду не з’явилися, надавши письмові заяви про розгляд справи за їх відсутністю, позивачка позовні вимоги підтримує у повному обсязі, просить їх задовольнити, відповідач позов визнає у повному обсязі, проти його задоволення не заперечує.
Як зазначено в п.24 Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції» від 12.06.2009 року № 2 у разі визнання відповідачем позову, яке має бути безумовним, і якщо таке визнання не суперечить закону й не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб (не відповідача), суд ухвалює рішення про задоволення позову, обмежившись у мотивувальній частині рішення посиланням на визнання позову без з’ясування і дослідження інших доказів.
Суд вважає, що правовідносини між сторонами, які виникли з зобов’язання батьків щодо утримання дитини є безумовними, які не порушують прав, свобод та інтересів інших осіб, тому позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі у зв’язку з їх визнанням відповідачем без з’ясування і дослідження інших доказів. Таким чином, підлягає стягнення з відповідача на користь позивачки аліменти на утримання неповнолітніх дітей в розмірі 1/2 частини від заробітків відповідача до досягнення дітьми повноліття.
Керуючись п.24 Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції» від 12.06.2009 року № 2, ст.ст.180-183 СК України, та ст.ст. 88, 209, 212-215, 294, 367 ЦПК України, суд-
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги задовольнити у повному обсязі.
Стягувати щомісячно з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, який народився: м.Кам’янка-Дніпровська Запорізька область, ідентифікаційний номер: НОМЕР_1, працюючого: Відокремлений підрозділ «Запорізька атомна електростанція» ДП «НАЕК «Енергоатом»», проживаючого та зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4, обл.Запорізька, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5, яка народилась: м.Енергодар Запорізька обл., ідентифікаційний номер: НОМЕР_2, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4, обл.Запорізька, аліменти на утримання неповнолітніх дітей: доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2 у розмірі 1\2 частини від усіх видів заробітку (доходу) відповідача, але не менше 30% прожиткового мінімуму встановленого на кожну дитину відповідного віку, починаючи з 04 листопада 2015 року і до досягнення дітьми повноліття.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави, судовий збір в розмірі 487,20 грн.
Допустити негайне виконання рішення в частині стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей в межах суми платежу за один місяць.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення через Енергодарський міський суд Запорізької області до апеляційного суду Запорізької області. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом
Суддя: М. В. Капустинський
- Номер: 2/316/1079/15
- Опис: аліменти на дитину
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 316/2521/15-ц
- Суд: Енергодарський міський суд Запорізької області
- Суддя: Капустинський М.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.11.2015
- Дата етапу: 27.11.2015