Судове рішення #5166435

                                                                                                                    Справа № 3-1407/09

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 травня 2009 року

Суддя Орджонікідзевського районного суду міста Харкова, ОСОБА_1, розглянувши матеріал щодо особи, яка притягується до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, працює директором КП ПК та В «Зелений гай», мешкає за адресою: АДРЕСА_1

по ст. 163-1 ч.1   КУпАП.

В С Т А Н О В И В:

              13 квітня 2009 року в ході перевірки КП ПК та В «Зелений гай» за адресою: м. Харків, вул. 2-ї П»ятирічки, 48  працівниками налогової інспекції встановлено порушення ведення податкового обліку з порушенням встановленого порядку: внаслідок заниження суми земельного податку за січень 2009 року у сумі 9 грн. 96 коп.

            Своїми діями ОСОБА_2 допустив порушення, передбачене ст.14 Закону України «Про плату за землю» №2535 від 03.07.1992 р.

            Відповідальність за дане правопорушення передбачена ст. 163-1 ч.1 КУпАП, яка прийнята Законом України «Про внесення змін в деякі законодавчі акти України» від 12.01.2005 року № 2322, який набрав чинності 16.02.2005 року.

      Викладене підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, витягом до акту №731/15-02220533 від 13.04.09 р. і не заперечується особою, яка притягається до адміністративної відповідальності.

      При призначенні виду та міри стягнення суд враховує ступінь важкості здійсненого правопорушення, особистість особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, ступінь його вини.

    Керуючись ст.221, 283, 284. КУпАП суд-

                            ПОСТАНОВИВ:

            ОСОБА_2 визнати винним в скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 163-1 ч.1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення  у вигляді штрафа на користь держави  в розмірі 85 грн.00 коп. (вісімдесят п»ять грн.).                                            

           Постанову може бути оскаржено в апеляційний суд Харківської області через районний суд протягом 10 діб.

           Суддя:    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація