Судове рішення #5169037

                                                                                 

Справа № 2-1944/09р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ                 УКРАЇНИ

(заочне)

    22 червня 2009 року         Шевченківський  районний суд  м. Львова

     в складі :  головуючої  -  судді           Глинської Д.Б.

     при  секретарі                                       Дмитраш І.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Львові справу за

позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,

в с т а н о в и в:

               30 серпня 1985 року сторони зареєстрували шлюб у Львівському палаці урочистих подій, актовий запис №3000.  Від шлюбу  народилося двоє дітей:- син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та син ОСОБА_4,ІНФОРМАЦІЯ_2.    

             13.05.2009 року позивач звернувся в суд із позовною заявою про розірвання шлюбу, покликаючись на те, що їхнє подружнє життя не склалось, вони виявились зовсім різними людьми з різними характерами та різними поглядами на життя, між ними постійно виникали сварки, конфліктні ситуації, які призвели до того що  вони  з 1999 року не підтримують подружніх відносин та  не ведуть спільного господарства.    

                Позивач в судовому засіданні підтримав вимоги, викладені в позовній заяві, зіславшись на обставини та факти, що вказані в позові, також доповнив, що відсутність взаєморозуміння між нею та відповідачем щодо їх подружнього життя, вплинуло на їхні подружні відносини. Подружніх стосунків не підтримують,  не ведуть спільне домашнє господарство, вважає, що примирення неможливе. Також пояснив, що  відповідачка в 2006 році  виїхала за межі України, повертатись та поновлювати шлюб також не має бажання. Шлюб існує формально, та просить його розірвати.

              Відповідачка в судове засідання не з”явилася, хоча про час і місце судового розгляду повідомлялася належним чином,  про що свідчать відмітки в журналі вихідної кореспонденції, про причини неявки суд не повідомив. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

             Заслухавши пояснення позивача, перевіривши зібрані по справі матеріали, суд приходить до висновку, що позов  підлягає до задоволення, оскільки  судом  встановлено, що сторони тривалий  час не ведуть спільне домашнє господарство, не підтримують подружні відносини. Крім того, як вказав позивач в судовому засіданні, що відсутність взаєморозуміння і взаємоповаги один до одного стали приводом до втрати  між ними почуття любові та поваги один до одного.

 Згідно ст.112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення для справи.                

Оскільки судом встановлено, що подальше спільне життя  подружжя  і збереження суперечить інтересам  як позивача, так і відповідачки, оскільки сторони втратили  почуття любові та поваги один до одного, шлюб існує формально, тому його слід розірвати.

Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 88, 169, 209, 130, 212, 214-215, 224-225 ЦПК України, ст. ст.110-112 СК України, суд,-

          В И Р І Ш И В :

    Позов задовольнити.

 Розірвати шлюб  між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 30 серпня 1985 року у Львівському палаці урочистих подій, актовий запис №3000.

 При оформленні розірвання шлюбу в органах ЗАГС стягнути  з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 по 8 гривень 50 коп. держмита в доход держави.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.

              Рішення суду може бути оскаржено в апеляційному порядку до Львівського апеляційного суду  через Шевченківський районний суд м.Львова шляхом подання протягом десяти днів з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на  рішення суду подається протягом двадцяти днів після  подання заяви про апеляційне оскарження.

         

                   Суддя                                                              Д.Б.Глинська

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація