Судове рішення #51752460


Оболонський районний суд міста Києва

м. Київ, вул. Тимошенка, 2є, 4212, (044) 418-73-60


справа 2-2572/20 І 0 р,

Р ІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 березня 2010 року Оболонський районний суд м. Києва у складі

головуючого судді Волкова С.А.

при секретарі Білик С.А.

розглянув у відкритому судовому засіданні у м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, стягнення аліментів,

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу та про стягнення аліментів на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, 24.09,2005 року [народження, посилаючись на те. що відповідач є батьком її неповнолітньою сина, однак не надає матеріальної допомоги на утримання сина та на те, що сімейні відносини сторін не склалися, подальше подружнє життя неможливо.

Позивачка просить розірвати шлюб з відповідачем та стягнути з відповідача на ЇЇ користь аліменти на утримання неповнолітнього сина в твердій грошовій сумі у розмірі 846 грн. 00 коп. щомісяця до досягнення дитиною повноліття.

Позивачка у судовому засіданні підтримала позовні вимог и в повному розмірі та просила задовольнити позов.

Відповідач у судовому засіданні позовні вимоги визнав частково, не заперечував проти розірвання шлюбу з позивачкою, однак заперечував щодо стягнення з нього аліментів саме у твердій грошовій сумі у розмірі 846 грн. 00 коп., оскільки його щомісячних дохід не дає йому можливості сплачувати аліменти у даному розмірі.

Вислухавши пояснення позивачки, відповідача, дослідивши інші докази по справі.суд встановив наступне.

Сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 12.03.2005 року (а.с.6).

Позивачка та відповідач є батьками ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с. 7).

Оцінюючи зібрані по справі докази, суд вважає, що позов в частині розірвання шлюбу підлягає задоволенню як законний та обгрунтований, оскільки подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам сторін.

Суд не приймає до уваги доводи позивачки щодо стягнення з відповідача на ЇЇ користь на утримання неповнолітнього сина аліменти у твердій грошовій сумі у розмірі 846 грн. 00 коп., оскільки позивачкою не надано суду жодних доказів того, що відповідач може надавати матеріальну допомогу в зазначеному нею (позивачкою) розмірі з урахуванням довідок про доходи наданих відповідачем (а.с. 16-19), та вважає за доцільне стягнути з відповідача аліменти на користь позивачки на утримання неповнолітньої дитини у розмірі 1/4 частини всіх видів його доходів щомісяця до досягнення дитиною повноліття.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10,57,58-60,88, 212-215 ЦІ ІК України* ст. ст. 104,105,110,112,180-183 СК України, суд. -

ВИРІШИВ:

Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 (а/з 466 від 12.03.2005 року Центральний відділ реєстрації шлюбів м. Києва з державним Центром розвитку сім»ї розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 на користь держави п’ятнадцять гривень державного мита. ОСОБА_5JT. від сплати державного мита звільнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, народився м. Київ, працює мийником «СПД ОСОБА_6» м. Київ. АДРЕСА_1. проживає ІНФОРМАЦІЯ_3. 7-Б, кв. 77 на користь ОСОБА_7 на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 аліменти у розмірі % частини всіх видів його доходів щомісяця до досягнення сином ОСОБА_3 повноліття, починаючи стягнення з 10.02.2010 року.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави 51 (п'ятдесят одна) грн. державного мита.

Рішення в частині стягнення аліментів за один місяць підлягає негайному виконанню.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються Апеляційному суду м. Києва через Оболонський райоіАний суд м Києва.


Суддя:. ОСОБА_8


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація