Судове рішення #520446
Справа №3-761/07 ПОСТАНОВА

Справа №3-761/07 ПОСТАНОВА

22 січня 2007р.                                                                                             м. Запоріжжя

Суддя Комунарського районного суду м. Запоріжжя Дзярук М.П розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживаючуо за адресою: м. Запоріжжя, АДРЕСА_1 за ст.122 ч.1 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

03.12.2006р. о 13 годині 25 хвилин ОСОБА_1, керуючи автомобілем в м. Запоріжжі по Небережній магістралі, перевищила встановлену швидкість руху в населеному пункті більш ніж на 20 км/год, рухавшись зі швидкістю 86 км/год, чим порушив ПДР України.

В судове засідання ОСОБА_1 не з'явилася, про час і місце розгляду справи була повідомлена своєчасно. Причини неявки суду не повідомила. До суду не надала заяву про відкладення розгляду справи. Згідно протоколу з скоєним правопорушенням згодна. За таких обставин суд вважає можливим розглянути справу у відсутність правопорушника.

Вина ОСОБА_1 у правопорушенні, передбаченому ст. 122 ч.1 КУпАП підтверджується матеріалами справи.

Керуючись ст.ст.284, 122 ч.1 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

Піддати гр. ОСОБА_1, 1973 р.н., адміністративному стягненню у вигляді попередження.

Постанова оскарженню не підлягає..                                      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація