Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #52334416



21 грудня 2015 р. Справа № 632/2684/15-п провадження № 3/632/661/15

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


18 грудня 2015 року м. Первомайський

Суддя Первомайського міськрайонного суду Харківської області Афанасьєв В.О. розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Первомайського ВП Зміївського ВП ГУНП в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючого за адресою ІНФОРМАЦІЯ_3, який працює на КП «Жилсервіс», за ч. 2 ст. 184 КУпАП, -

В С Т А Н О В И В:


14.12.2015 року, ОСОБА_1, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, намагався забрати з Первомайської ЗОШ №7 своїх малолітніх дітей ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_4, та ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_5, чим порушив необхідні умови життя дітей, тобто ухилився від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо виховання своїх малолітніх дітей.

У судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав повністю.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 184 КпАП України підтверджується його поясненням, копією постанови Первомайського міськрайонного суду Харківської області від 20.04.2015 року згідно якої ОСОБА_1 притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 184 КУпАП і накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження, актом обстеження умов проживання неповнолітніх дітей, поясненнями свідка ОСОБА_4

Особою, що склала протокол про адміністративне правопорушення, дії ОСОБА_1 кваліфіковані вірно за ч. 2 ст. 184 КпАП України, оскільки він повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення за ч.1 ст.184 КпАП ухилився від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя та виховання своїх неповнолітніх дітей.

Обставинами, що пом'якшують відповідальність за скоєне правопорушення визнаю щире каяття ОСОБА_1

Обставиною, яка обтяжує відповідальність ОСОБА_1 за скоєне адміністративне правопорушення, визнаю вчинення правопорушення у стані алкогольного сп'яніння.

Враховуючи особу ОСОБА_1 який працює, вдруге протягом року вчинив адміністративне правопорушення у стані алкогольного сп’яніння за ст.184 КУпАП, вважаю за необхідне піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст. 27, 33-35, ч.2 ст. 184, 283, 289 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 184 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 34 (тридцять чотири) гривні.

Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 243 (двісті сорок три) грн. 60 коп. (отримувач: Первомайське УДКСУ Харківської області, код отримувача: 37327442, банк отримувача: ГУДКСУ у Харківській області, МФО: 851011, р/р 31215206700019, код 22030001.)

Постанова про накладення адміністративного стягнення може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Харківської області протягом десяти днів з дня винесення постанови через Первомайський міськрайонний суд.

Постанова набирає чинності після закінчення строку апеляційного оскарження.

В разі несплати правопорушником штрафу не пізніше п’ятнадцяти днів з дня вручення йому постанови про накладання штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніше п’ятнадцяти днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення, постанова про накладання штрафу направляється для примусового виконання в відділ державної виконавчої служби, порядку якого з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, а саме 68 (шістдесят вісім) гривень.

Строк звернення постанови до виконання протягом трьох місяців.

Суддя:ОСОБА_5



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація