Справа №3-1109/08
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 травня 2008 року суддя Васильківського районного суду Дніпропетровської області Волошин М.П.
розглянувши адміністративні матеріали, що надійшли від ВДАІ для обслуговування Васильківського району при УМВС України в Дніпропетровській області щодо ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, мешканця АДРЕСА_1 Дніпропетровської області, диспетчера Васильківського РЕМ
- про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.122 ч.2 КпАП України.
Права, передбачені ст. 63 Конституції України і ст. 268 КпАП України порушнику роз'яснені.
ВСТАНОВИВ:
02 травня 2008 року об 11.55год. на вул. Першотравневій в сел. Васильківка водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем ВАЗ-2102 державний номер НОМЕР_1 в порушення вимог п.15.4 Правил дорожнього руху України, здійснив стоянку в другому ряду на проїзній частині, тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.122 КпАП України.
Провина ОСОБА_1, крім особистого визнання вини, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення ДП № 103845 від 02.05.2008 року.
Враховуючи те, що ОСОБА_1 вперше притягується до адміністративної відповідальності, працює, щиро кається у вчиненому та керуючись ст. 122 ч.2, 221, 283, 284 КпАП України –
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.122 КпАП України і накласти стягнення у вигляді ПОПЕРЕДЖЕННЯ.
Постанова оскарженню не підлягає.