Судове рішення #523914
Справа 2-54/07

Справа  2-54/07

 

РІШЕННЯ іменем   України.

16 січня 2007 року Нижньосірогозький районний суд Херсонської області у складі головуючого - судді Базіль Л.В., при секретарі Курбановій Т.М., розглянувши в попередньому судовому засіданні в смт Нижні Сірогози Херсонської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини у розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку /доходу/ відповідача, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку,

ВСТАНОВИВ:

18.12.2006 року позивач звернулася з вказаним позовом до Нижньосірогозького районного суду Херсонської області з вимогою стягнути з відповідача аліменти на утримання неповнолітньої дитини, сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, мотивуючи свою вимогу тим, що з відповідачем знаходиться в зареєстрованому з ІНФОРМАЦІЯ_2, від цього шлюбу мають неповнолітню дитину, сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне проживання з відповідачем припинено, дитина знаходиться на її повному утриманні, добровільно матеріальної допомоги на утримання дитини відповідач не надає.

Під час попереднього судового засідання позивач свої вимоги підтримала по мотивам викладеним в позовній заяві.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав, не заперечував проти стягнення з нього аліментів у розмірі 1/4 частини всіх видів його заробітку /доходу/ на утримання його неповнолітньої дитини.

Виходячи з викладеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Із матеріалів справи слідує, що сторони перебувають в зареєстрованому Верхньосірогозькою сільською радою Нижньосірогозького району Херсонської області шлюбі /а.с.6/

В судовому засіданні відповідач визнав факт наявності спільної з позивачкою дитини, сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з останньою, пояснив, що згоден сплачувати аліменти на сина у розмірі 1/4 частини всіх видів доходу, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Відповідно до ст. 180 Сімейного Кодексу України батьки зобов"язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Таким чином, визнання відповідачем позову не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб. Сторонам роз"яснені наслідки визнання позову відповідачем.

Сторони не заперечували проти ухвалення рішення з попереднього судового засідання.

Керуючись ст.ст. 130, п. 4 ст. 174 п.4, ЦПК України, ст. ст. 180, 181 ч. З, 182,183 Сімейного Кодексу України суд,

ВИРІШИВ:

 

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2 на користьОСОБА_1 аліменти на утримання неповнолітньої дитини, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу) відповідача, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно, починаючи з ІНФОРМАЦІЯ_3 та до повноліття дитини, та 51 гривню судового збору на користь держави, 30 гривень витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи на користь Територіального управління Державної судової адміністрації в Херсонській області.

Допустити негайне виконання рішення суду в межах платежу за один місць в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку/доходу/ відповідача, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду.

Рішення суду може бути оскаржене до Херсонського апеляційного суду шляхом подачі до місцевого суду Нижньосірогозького району заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження через Нижньосірогозький місцевий суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація