Судове рішення #5256804

                                                                                                                  Справа №3-457/2009 р.

                                                                                 





П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 липня 2009 року                                                                 смт. Володарськ-Волинський  


Суддя Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області  Мельник М.Л., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Володарсько-Волинського району Житомирської області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року  народження, мешканця АДРЕСА_1, непрацюючого,


            за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -


В С Т А Н О В И В:


        Із адміністративного матеріалу слідує, що 06.05.2009 року в 20 годин  20 хвилин в смт. Іршанськ громадянин ОСОБА_1  керував автомобілем марки ВАЗ- 21013, номерний знак НОМЕР_1, з ознаками алкогольного сп’яніння: різкий запах алкоголю з ротової порожнини, нестійка хода, від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння ухилився шляхом відмови в присутності двох понятих, чим порушив пункт 2.5 ПДР України.  

            В суді ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП не визнав та пояснив, що 06.05.2009 року о 20 годині дійсно керував автомобілем ВАЗ-21013  в смт. Іршанськ його зупинили працівники ДАІ і запитали, чи він вживав спиртне, однак в той день спиртного не пив, про що і сказав. Він погоджувався їхати на освідування, однак працівники ДАІ їхати не пропонували так як поспішали в м. Малин. В поясненні до протоколу написав, що від експертизи не відмовляється.

            На виклик до суду свідки вказані у протоколі не прибули.

            Враховуючи викладені обставини суд приходить до висновку про відсутність в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП.

           

             Керуючись ст. 247, ст.ст. 283, 284 КУпАП,


П О С Т А Н О В И В:


 Провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст. 130 ч. 1 КУпАП закрити за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

            Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області протягом 10 днів з дня винесення постанови через Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області.




   

              Суддя: /підпис/

              Копія вірна.

              Суддя:                                                                                    М.Л.Мельник




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація