Судове рішення #5265855

                                                                                                                    Справа№2-а-824/09

У Х В А Л А

    Іменем України

30.06.2009 року                                                           Ленінський районний суд м. Вінниці

в складі головуючого – судді Якименко М.М.

              при секретарі – Стаховій Г.О.,            

розглянувши у відкритому  судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 ДПС роти ДПС ВДАІ м. Вінниці УДАІ ГУМВС України у Вінницькій області Коломійчука М.А. про визнання дій протиправними, скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення ,-

ВСТАНОВИВ:  

В провадженні Ленінського райсуду м. Вінниці перебуває адміністративна   справа за позовом ОСОБА_1 ДПС роти ДПС ВДАІ м. Вінниці УДАІ ГУМВС України у Вінницькій області Коломійчука М.А. про визнання дій протиправними, скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення.

В судове засідання 10.06.2009 року позивач не з»явився,  належним чином був повідомлений, про причини неявки суд не повідомив. В наслідок чого судове засідання було відкладено на 30.06.2009 року.    

30.06.2009 року позивач в судове засідання повторно не з»явився,  про причини неявки суд не повідомив.

Враховуючи повторну неявку позивача, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про залишення позову без розгляду.

Керуючись ст. 155 ч.1 п.4 КАС України, суд, –

 

                                                              У Х В А Л И В :

Позовну заяву залишити без розгляду.

Роз»яснити позивачу, що він не позбавляється права на повторне звернення до суду в загальному порядку.

Ухвала суду набирає законної сили, якщо протягом 5 днів з дня її постановлення не була подана заява про подання апеляційної скарги, або не подана апеляційна скарга протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

 

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація