Болехівський міський суд Івано-Франківської області
м. Болехів, вул. Коновальця, 34 а, 77202, (03437) 3-40-48
Справа №2а-516/2010
Ухвала
про відкриття скороченого провадження
25 листопада 2010 року м. Болехів
Суддя Болехівського міського суду Івано-Франківської області Бунчак Б.Р., розглянувши матеріали за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Болехові Івано-Франківської області "Про визнання дій неправомірними, зобов 'язанні нарахування та виплату доплати до пенсії, як «дитині війни» у відповідності до Закону України «Про соціальний захист дітей війни» ",-
встановив:
Позивачка ОСОБА_1І звернулася до суду з зазначеним адміністративним позовом у якому просить визнати дії Управління Пенсійного фонду України в м. Болехові, Івано-Франківської області щодо відмови у перерахунку та виплаті щомісячної соціальної допомоги, як «Дитині війни» у розмірах встановлених Законом України «Про соціальний захист дітей війни» неправомірними, зобов'язати перерахунок пенсії за період з 2007 року по 31 жовтня 2010 року з підвищенням її на 30 % від мінімальної пенсії за віком з розміру, встановленого ч.І ст.28 Закону України «Про загальнообов»язкове пенсійне страхування» та провести її виплату.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 105-106 КАС України та підсудна Болехівському міському суду, як адміністративному суду.
Нормами п.2 ч.І ст. 1832 КАС України встановлено, скорочене провадження застосовується в адміністративних справах щодо оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.
Судом встановлено, що позивачка звернулася до суду з адміністративним позовом до суб'єкта владних повноважень, щодо визнання дій неправомірними з приводу виплат та пільг дітям війни.
Суд приходить до висновку, що розгляд справи слід провести у порядку скороченого провадження у відповідності до вимог ст.1832 КАС України.
Керуючись ст.ст.17,18,19 105-106, 1832 КАС України,-
ухвалив:
Відкрити скорочене провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Болехові Івано-Франківської області "Про визнання дій неправомірними, зобов 'язанні нарахування та випчату доплати до пенсії, як «дитині війни» у відповідності до Закону України «Про соціачьний захист дітей війни» " та прийняти матеріали позову до розгляду.
Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у строк до 03 грудня 2010 року письмові заперечення проти позову та посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються. У випадку неподання заперечення справа буде розглянута за наявними матеріалами у відповідності до вимог ст.1832 КАС України.
Копію ухвали направити сторонам по справі. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Бунчак Б.Р.
- Номер: 3784/18
- Опис: визнання дій неправомірними та покладення обов'язків здійснити перерахунок пенсії
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 2а-516/2010
- Суд: Харківський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: БУНЧАК Б.Р.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.05.2018
- Дата етапу: 06.06.2018
- Номер: К/9901/55024/18
- Опис: визнання дій неправомірними та покладення обов'язків здійснити перерахунок пенсії
- Тип справи: Касаційна скарга
- Номер справи: 2а-516/2010
- Суд: Касаційний адміністративний суд
- Суддя: БУНЧАК Б.Р.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.07.2018
- Дата етапу: 19.03.2019