Судове рішення #5297209

       


               


                                                                                                         Справа № 2-о-145 /2009 р.

 Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

 

      02 липня 2009  року                                                                                                                    м. Суми              

  Зарічний районний суд м. Суми у складі: головуючого-судді Янголь Є.В., при секретарі Дубініна Т.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, -


ВСТАНОВИВ:


              Заявник звернувся до суду з заявою про встановлення факту родинних відносин.  Заяву мотивує тим, що він ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженець м.Суми є сином  ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження,  уродженки м.Кам»янець-Подільськ, Хмельницької області. Але в документах, підтверджуючих їх родинні відносини, допущені помилки. Так, за даними паспорта громадянина України, виданого 17 січня 1997 року Зарічним РВ СМВ УМВС України в Сумській області його прізвище ІНФОРМАЦІЯ_3. В свідоцтві про народження зазначено:  батько ОСОБА_3, а мати ОСОБА_2, що підтверджується свідоцтвом про народження. За даними паспорта громадянина України, виданого 7 квітня 2005 року Зарічним РВ СМВ УМВС України в Сумській області, прізвище його матері ІНФОРМАЦІЯ_4. Його мати перебувала у шлюбі з ОСОБА_3, що підтверджується свідоцтвом про одруження.

              Оскільки встановлення факту родинних відносин породжує правові наслідки для нього в зв»язку з необхідністю в подальшому оформлення спадщини, тому просить суд встановити факт, що він є сином ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, уродженки м. Кам’янець-Подільськ, Хмельницької області

              В судовому засіданні заявник свою заяву підтримав.

              Представник зацікавленої особи  в судове засідання не з»явився, про день розгляду справи повідомлені належним чином.

              Вислухавши заявника та дослідивши докази, суд вважає, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

              В судовому засіданні встановлено, що за даними паспорта громадянина України, виданого 17 січня 1997 року Зарічним РВ СМВ УМВС України в Сумській області прізвище заявника  ІНФОРМАЦІЯ_3 (а.с.4). В свідоцтві про народження зазначено:  батько ОСОБА_3, а мати ОСОБА_2, що підтверджується свідоцтвом про народження( а.с.5). За даними паспорта громадянина України, виданого 7 квітня 2005 року Зарічним РВ СМВ УМВС України в Сумській області, прізвище його матері ІНФОРМАЦІЯ_4 (а.с.6). Мати заявника перебувала у шлюбі з ОСОБА_3, що підтверджується свідоцтвом про одруження (а.с.7).

             Проаналізувавши всі докази по справі, суд вважає за необхідне заяву задовольнити у повному обсязі, визнати факт, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженець м. Суми є сином ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, уродженки м. Кам’янець-Подільськ, Хмельницької області.

 Керуючись ст.ст.10, 60, 252-255 ЦПК України, суд, –


В И Р І Ш И В :


    Заяву ОСОБА_1 задовольнити повністю.

    Встановити факт, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженець м. Суми є сином ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, уродженки м. Кам’янець-Подільськ, Хмельницької області.

    Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення суду, а апеляційна скарга на рішення суду – протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду до Сумського апеляційного суду через Зарічний районний суд м.Суми або в порядку, передбаченому ч.4 ст.295 ЦПК України.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо заяву про апеляційне оскарження було подано, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. Якщо було подано апеляційну скаргу і рішення за цією скаргою не скасовано, воно набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

                                         Суддя                                                            Янголь Є.В.



   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація