Копія: Справа №5-41/2007
ПОСТАНОВА
«26» січня 2007 року
Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
в складі: головуючого - судді Загуменнової Н.М.
при секретарі Башинській Н.М.
з участю прокурора Берляк М.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Коростені справу за поданням Коростенської кримінально - виконавчої інспекції УДДУ ПВП УМВС України в Житомирській області про звільнення від призначеного судом покарання
ОСОБА_1, ОСОБА_1, уродженця м.Коростеня Житомирської області, українця, громадянина України, з середньою освітою, неодруженого, непрацюючого, проживаючого в АДРЕСА_1 встановив:
Коростенська КВІ звернулась до суду з поданням про звільнення від покарання ОСОБА_1 у зв'язку з тим, що скінчився іспитовий строк, призначений вироком суду, протягом якого засуджений до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався, за місцем проживання характеризується задовільно.
В судовому засіданні представник Коростенської КВІ Кордиш A.M. подання підтримав. Пояснив, що ОСОБА_1 засуджений вироком Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 14.07.2005р. за ст. 186ч.2, 75, 76 КК України, до чотирьох років позбавлення волі з випробуванням та іспитовим строком на один рік шість місяців. За весь час іспитового строку ОСОБА_1 до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався, за місцем проживання характеризується задовільно.
ОСОБА_1 в судовому засіданні просив звільнити його від призначеного судом покарання, запевнивши суд, що більше злочинів не вчинятиме.
Прокурор проти задоволення подання не заперечував.
Вислухавши представника Коростенської КВІ та засудженого ОСОБА_1, приймаючи до уваги думку прокурора, суд приходить до висновку, що подання є обґрунтованим і підлягає задоволенню.
З наданих суду матеріалів вбачається, що ОСОБА_1 за період іспитового строку до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався, за місцем проживання зарекомендував себе задовільно, порушень громадського порядку не допускав, а тому його слід звільнити від призначеного судом покарання.
Керуючись ст.78п.1 КК України, ст.408-1 КПК України, суд
постановив:
Подання Коростенської кримінально- виконавчої інспекції задовольнити.
Звільнити ОСОБА_1 від покарання, призначеного вироком Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 14.07.2005 року.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Житомирського апеляційного суду через Коростенський міськрайонний суд протягом 15 діб з моменту її проголошення.
Згідно.
Суддя Коростенського
міськрайонного суду
Суддя: підпис.
Н.М.Загуменнова