Справа № 3-339/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 травня 2009 року суддя Любешівського районного суду Волинської області Гапончук В.В. розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли від Національного природного парку „Прип’ять-Стохід” про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, непрацюючого, до адміністративної відповідальності не притягувався,
за ч.1 ст. 91 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 24 квітня 2009 року біля 05 год. 30 хв. знаходився на дерев’яному човні в нерестовий період на території національного природного парку «Прип’ять - Стохід» на оз. Люб’язь (Мале), чим порушив вимоги режиму цих територій та об’єктів природно-заповідного фонду, тобто вчинив правопорушення, передбачене ст. 91 КпАП України.
В суді ОСОБА_1 у вчиненні даного правопорушення визнав себе винним.
Вина ОСОБА_1 стверджується матеріалами справи, а саме, протоколом про адміністративне правопорушення серії ВН № 000023 від 24.04.2009 року, протоколом постанови судна на штраф майданчик НПП „Прип’ять-Стохід” та іншими матеріалами справи.
Згідно п.3.14 Наказу/Правил, Державного комітету рибного господарства України № 19 від 15.02.1999р. „ Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства та Інструкції про порядок обчислення та внесення платежів за спеціальне використання водних живих ресурсів при здійсненні любительського і спортивного рибальства” забороняється пересування плавзасобів у заборонених для рибальства зонах (за винятком установлених суднових ходів), а на ділянках, оголошених органами рибохорони нерестовищами в період нересту - всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.
Вивчивши матеріали, врахувавши обставини справи, особу порушника, який вперше притягується до адміністративної відповідальності, вину у вчиненому визнав, своїми діями матеріальної шкоди навколишньому природному середовищу не заподіяв, суддя дійшов до переконання, застосувати до ОСОБА_1 стягнення у виді адмінштрафу.
Вилучений весловий дерев’яний човен – повернути власнику.
Керуючись ст.ст. 91, 283, 284 КУпАП, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 в правопорушенні, передбаченому ст. 91 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі чотирьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 68 (шістдесят вісім) гривень.
Вилучений весловий дерев’яний човен – повернути власнику ОСОБА_1.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області через Любешівський районний суд протягом десяти днів з дня винесення .
Суддя: / підпис/ ОСОБА_2
З оригіналом вірно.
Суддя Любешівського
районного суду ОСОБА_2