Справа № 3-4921/12
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12 жовтня 2012 року cуддя Печерського районного суду м. Києва Ісаєвська О.В. розглянувши в судовому засіданні матеріали, що надійшли з Печерського районного управління ГУМВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності,
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина ОСОБА_2, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, кім. 335, ідентифікаційний номер 854605524
за ч. 1 ст. 203 КУпАП, -
-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, порушив порядок перебування іноземців на території України, а саме з 05.09.2012 року термін перебування гр. ОСОБА_1 закінчився.
Відповідальність за скоєння вказаного адміністративного правопорушення передбачена ч.1 ст. 203 КУпАП.
ОСОБА_1 в судове засідання не з’явився, про час, день та місце розгляду справи повідомлявся належним чином.
Згідно ст. 9 КпАП України адміністративним правопорушенням визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до ч. 1 ст. 203 КУпАП порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні, тобто проживання без документів на право проживання в Україні, за недійсними документами, термін дії яких закінчився тягнуть за собою накладення штрафу від тридцяти до п»ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Винуватість у скоєні правопорушення повністю підтверджується зібраними по справі доказами, а саме протоколом про адміністративне правопорушення від 11.09.2012 року.
Відповідно до ст. 22 КУпАУ при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Обираючи вид адміністративного стягнення у вчиненому, суд враховує особу правопорушника, характер вчиненого правопорушення, і приходить до висновку про доцільність звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності та оголосити останньому усне зауваження, а провадження по справі закрити.
Враховуючи, що громадянин ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 203 КпАП України та керуючись ст.ст. 22, 283, 284 КпАП України –
,
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_3 ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, від адміністративної відповідальності за порушення вимог ч.4 ст. 85 КУпАП України обмежившись усним зауваженням та провадження по справі закрити.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва.
Строк пред'явлення до виконання три місяці з дня винесення постанови.
.
Суддя О.В. Ісаєвська