Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #53464411

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА


10 лютого 2016 року м. Київ К/800/1254/16


Суддя Вищого адміністративного суду України Логвиненко А.О., перевіривши касаційну скаргу Державної податкової інспекції у м.Чернігові Головного управління ДФС у Чернігівській області на постанову Чернігівського окружного адміністративного суду від 27.10.2015 та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 17.12.2015 у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Чернігівський» до Державної податкової інспекції у м.Чернігові Головного управління ДФС у Чернігівській області про скасування рішення,-


ВСТАНОВИВ:

Ухвалою від 13.01.2016 касаційну скаргу було залишено без руху, як таку, що не відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, і надано строк для усунення недоліків.

У встановлений строк скаржником недоліки, які були підставою для залишення касаційної скарги без руху, не усунуто. Зокрема, скаржником не додано оригінал документа про сплату судового збору в розмірі встановленому Законом України «Про судовий збір».

Відповідно до пункту 1 частини 3 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

За таких обставин, матеріали касаційної скарги підлягають поверненню скаржнику.

Повернення касаційної скарги не позбавляє можливості повторно звернутися з даною касаційною скаргою до суду.

Керуючись статтями 108, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -


УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу Державної податкової інспекції у м.Чернігові Головного управління ДФС у Чернігівській області на постанову Чернігівського окружного адміністративного суду від 27.10.2015 та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 17.12.2015 у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Чернігівський» до Державної податкової інспекції у м.Чернігові Головного управління ДФС у Чернігівській області про скасування рішення - повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.



Суддя Вищого

адміністративного А.О. Логвиненко

суду України



  • Номер:
  • Опис: про скасування рішення - збору та обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
  • Тип справи: Касаційна скарга
  • Номер справи: 825/3346/15-а
  • Суд: Касаційний адміністративний суд
  • Суддя: Логвиненко А.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.01.2016
  • Дата етапу: 10.02.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація