Справа №3-403
2007 Р0КУ
ПОСТАНОВА
01 лютого 2007 року
Суддя Ямпільського районного суду Вінницької області ГОЛОВІН В.А., розглянувши адміністративну справу, яка надійшла від МРВ ДАІ №9 сит.Томашпіль, Вінницької області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, жителя АДРЕСА_1, працюючого ІНФОРМАЦІЯ_2, за ч.І ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 23.12.2006 року о 15 годині 35 хвилин в м.Ямполі керував транспортним засобом з ознаками алкогольного сп"яніння. Огляд на стан алкогольного сп"яніння проводився за допомогою трубки "Контроль тверезості", індикатор якої змінив колір з жовтого на зелений.
Правопорушник вину в скоєнні даного правопорушення визнав повністю. Щиро розкаявся.
Враховуючи вище викладене, а також вивчивши надані документи, вважаю, що в діях правопорушника є склад правопорушення, передбаченого ч.І ст.130 КУпАП, тому вважаю необхідним притягнути його до адміністративної відповідальності по даній статті.
При призначенні адміністративного стягнення правопорушнику враховую
те, що він раніше не притягувався до адміністративної відповідальності по
даній статті, вину визнав, а тому вважаю необхідним піддати його
адміністративному стягненню у вигляді штрафу в мінімальному розмірі,
передбаченому санкцією даної статті.
КЕРУЮЧИСЬ СТ.221 КОДЕКСУ УКРАЇНИ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, СУДДЯ
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним по ч.І ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення і піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 255 гривень.
Постанова оскарженню не підлягає.
СУДДЯ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ В.А.ГОЛОВІН