Судове рішення #5351101
№1-477/2008 p

№1-477/2008 p.

 

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

11 червня 2008 року Деснянський районний суд м.Києва у складі:

головуючого                 - судді Дігтяр І.Р.

при секретарях             - Гринюк С.О.

за участю прокурорів   - Марусечко Ю.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві кримінальну справу по обвинуваченню:

ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с.Кріворіжья Добропільського району Донецької області, українця, громадянина України, з середньою освітою, одруженого, офіційно непрацюючого, зареєстрованого в Донецькій області Добропільському районі с Юр»ївка, мешк. в АДРЕСА_1 службова кімната, раніше не судимого,

-     у вчиненні злочину, передбаченого ст.185 ч.1 КК України, -

 

Встановив:

 

7 березня 2008 року, приблизно о 20.00, підсудний ОСОБА_1., знаходячись в приміщенні

службової кімнати по вул.. Закревського, 23 в м. Києві, переконавшись, що за його діями ніхто не

спостерігає, таємно викрав чуже майно, що належить ОСОБА_2, а саме: мобільний телефон

«Самсунг-С-130», вартістю 299 грн., з сім-картою оператора мобільного зв»язку «Діджус», вартістю 25 грн., на рахунку якої знаходилось 10 грн., та гроші в сумі 1180 грн., а всього майна на загальну суму 1514 грн., заподіявши потерпілій матеріальну шкоду.

Після цього, підсудний ОСОБА_1. з місця вчинення злочину зник, розпорядившись викраденим майном на власний розсуд, заподівши потерпілій матеріальну шкоду.

В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1. повністю визнав себе винним, щиро розкаявся

і підтвердив вищеописані встановлені судом обставини справи.

Суд вважає недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються, проти цього не заперечують учасники судового розгляду, підсудний та інші учасники судового розгляду правильно розуміють зміст цих обставин, і у суду немає сумнівів у добровільності та істинності їх позиції, учасникам судового розгляду роз»яснено, що у такому випадку вони будуть позбавлені права оспорювати ці фактичні обставини справи у апеляційному порядку.

Таким чином, вина підсудного ОСОБА_1 в судовому засіданні доведена повністю та його дії слід кваліфікувати за ст..185 ч.1 КК України, як таємне викрадення чужого майна /крадіжка/.

Призначаючи покарання, суд приймає до уваги характер та ступінь суспільної небезпеки вчинених злочинів, особу підсудного, який вперше притягується до кримінальної відповідальності, працює, позитивно характеризуються.

До обставин, що пом»якшують покарання підсудного, суд відносить - щире каяття, добровільне відшкодування завданої шкоди.

Обставин, що обтяжують його покарання, суд не вбачає.

Враховуючи викладене, особу підсудного, суд призначає йому мінімальне покарання, передбачене санкцією ч. 1 ст. 185 КК України у вигляді штрафу, яке необхідне і достатнє для його виправлення та попередження нових злочинів.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд -

 

Засудив:

 

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні злочину, передбаченого ст. 185 ч.1 КК України і призначити йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 510 грн.

Запобіжний захід, до набрання вироком законної сили, засудженому змінити з утримання під вартою в СІЗО №13 Державного департаменту України з питань виконання покарань на підписку про невиїзд.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду м. Києва через Деснянський районний суд м. Києва у строк 15 діб.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація