Справа №3-498
2007 року
ПОСТАНОВА
02 лютого 2007 року
Суддя Ямпільського районного суду Вінницької області, розглянувши матеріали, які надійшли від Ямпільського РВ УМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жительки АДРЕСА_1, працює продавцем магазину ІНФОРМАЦІЯ_2, в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 156 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 притягується до адмінвідповідальності за те, що 21.01.2007 року о 14 годині в ІНФОРМАЦІЯ_3 реалізувала одну літру спирту етилового за 10 гривень громадянину ОСОБА_2 в магазині ІНФОРМАЦІЯ_2, який належить ПП ОСОБА_3 і в якому вона працює продавцем.
ОСОБА_1 вину в скоєному правопорушенні визнала повністю. Щиро розкаялася.
Вивчивши надані документи, що є в матеріалах справи, суд вважає, що в діях правопорушниці є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 156 ч.І КУпАП, тому вважаю необхідним притягнути її до адміністративної відповідальності по даній статті.
При призначенні адміністративного стягнення правопорушниці, суд враховує те, що вона раніше не притягувалася до адміністративної відповідальності, тому вважаю необхідним піддати її адміністративному стягненню у вигляді штрафу, передбаченого санкцією даної статті в мінімальному розмірі.
Керуючись ст.221 КУпАП, суд
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винною по ст. 156 ч.І КУпАП і накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 85 гривень.
Речовий доказ: 1 літр етилового спирту - знищити; 10 гривень, які знаходяться на депозитному рахунку Ямпільського РВ УМВС України у Вінницькій області звернути в прибуток держави.
Постанова оскарженню не підлягає.
СУДДЯ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ В.А.ГОЛОВІН.