Судове рішення #5360204

                                                                                                                          Справа № 2- 112/09

У Х В А Л А

29  квітня  2009 року       Запорізький районний суд Запорізької області

у складі: головуючого – судді Галянчука М.І.

                при секретарі – Отєговій О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Запоріжжя цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, суд

В С Т А Н О В И В :

25.07.2008 року позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2. про розірвання шлюбу.

В позовній заяві ОСОБА_1 зазначила, що з відповідачем ОСОБА_2. вона перебуває у шлюбі, який зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1, актовий запис  НОМЕР_1. Від спільного подружнього життя мають неповнолітнього сина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, який проживає з позивачкою. Шлюбні відносини між сторонами припинились з червня 2002 року з причини різних поглядів на вирішення важливих питань сумісного шлюбного життя. Просить розірвати їхній шлюб.

    В судові засідання 16.02.2009р.,07.04.2009р. та 29.04.2009р. позивачка не з*являлася, хоча належним чином повідомлялася про день та час розгляду справи. Але на адресу суду повернулися конверти із судовою повісткою та з повідомленням про вручення поштового відправлення з відміткою пошти – «Адресат за даною адресою не проживає, проживає в Росії».

Відповідач в судові засідання не з*являвся, та як проживає в Росії. Тобто, відповідач належним чином не повідомлений про день та час судового засідання.

    Відповідно до ч.2 ст.77 ЦПК України сторони та інші особи, які беруть участь у справі, зобов*язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що сторони та інші особи, які беруть участь у справі, не з*явилися в судове засідання без поважних причин.

    Відповідно до ч.2 ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити ім*я відповідача та його місце проживання або місцезнаходження., поштовий індекс, номер засобів зв*язку,  якщо такий відомий.

    Тому адресу проживання відповідача ОСОБА_2. необхідно уточнити для його належного повідомлення про розгляд справи.

    Відповідно до п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з*явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

    Суд  вважає можливим залишити позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2. про розірвання шлюбу без розгляду з роз*ясненням положень ч.2 ст. 207 ЦПК України стосовно повторного звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.

    На підставі вищевикладеного, керуючись п.3 ч.1, ч.2 ст.207 ЦПК України, суд –

У Х В А Л И В :

    Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу – залишити без розгляду.

    Відповідно до положень  ч.2 ст. 207 ЦПК України особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви  без розгляду, має право звернутися до суду повторно.

    Ухвала суду може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області через суд першої інстанції шляхом подання заяви про апеляційне оскарження ухвали протягом п’яти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України – в строк подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву не було подано.

    СУДДЯ                                                                                                        М.І.  Галянчук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація