УХВАЛА
18 травня 2010 року Фрунзенський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого судді: Трофімова B.C. при секретарі: Рало Я.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на Уг частину квартири та зустрічний позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розподіл майна,
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про визнання права власності на Уг частину квартири.
ОСОБА_2 в свою чергу звернулася до суду з зустрічним позовом до ОСОБА_1 про розподіл майна.
До суду надійшли заяви позивача за первісним позовом ОСОБА_1 та позивача за зустрічним позовом - ОСОБА_3 про залишення первісного та зустрічного позовів без розгляду.
Відповідно до вимог п.5 ч.І ст.207 ЦПК України суд постановлює ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Позивачам роз’яснено їх право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду
На підставі викладеного, керуючись п.5 ч.І, ч.2 ст.207 ЦПК України
Ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на Уг частину квартири - залишити без розгляду.
Зустрічний позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розподіл майна - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги або шляхом подачі апеляційної скарги в строк встановлений для подачі заяви про апеляційне оскарження.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано, якщо після подачі заяви про апеляційне оскарження апеляційна скарга не подана - після закінчення строку на подачу апеляційної скарги, у разі подання апеляційної скарги - після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя