Судове рішення #53736665

ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СУДОВИЙ НАКАЗ

27.10.2010 Справа № 2-н-183/10

Суддя Васильківського районного суду Дніпропетровської області Чорнобук В.І., розглянувши заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 « Про видачу судового наказу про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини».

Дослідивши матеріали справи, встановлено, що від спільного проживання з боржником мають неповнолітню доньку-Гайбей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. З вини боржника шлюбні стосунки фактично припинились з травня 2010 рок, в зв’язку з тим, що боржник став зловживати спиртними напоями, безвідповідально ставитись до матеріального забезпечення сім’ї, не приділяти належної уваги до заявниці та доньки і відтоді боржник став проживати окремо. Дитина перебуває на утриманні заявниці. Боржник матеріальної допомоги доньці не надає. Угоди про добровільну сплату аліментів не досягнуто. Просить суд видати судовий наказ яким стягнути з боржника -ОСОБА_2 , на її користь аліменти для утримання доньки-Гайбей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі Ул частини від заробітку(доходу) боржника, але не менше 30% прожиткового мінімумум для дитини відповідного віку щомісячно, починаючи з дян подачі позовної заяви, до досягення дитиною повноліття.

Керуючись ст.ст.180,182,183 ЄК України, враховуючи викладене, суд дійшов до висновку, про достатність підстав для стягнення з боржника аліментів на користь заявниці на утримання неповнолітньої дитини, оскільки батьки зобов’я зані утримувати дитину до досягнення повноліття. При визначенні величини аліментного платежу, суд враховує матеріальне становище платника аліментів, наявність у останнього обов’язку по сплаті аліментів на утримання дитини, а також приймає до уваги матеріальне становище заявниці та дитини, тому суд вважає за можливе визначити розмір аламентів, стягуваних з боржника на користь заявниці у розмірі Уа частини від заробітку (доходу) боржника, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно, почина.чи з дня подання заяви до досягнення дитиною повноліття.

Від сплати судового збору та ІТЗ за розгляд справи в суді заявниця звільнена, відповідно до п. 5 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” та п. 4 ч. З ст. 81 ЦПК України.

На підставі ст.ст.180-183,191 ЄК України, керуючись ст.с.95,96,99,102,103 ЦПК України,

НАКАЗУЮ:

І.Єтягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3 на користь ОСОБА_2 наталі Іванівни, 12.09.1985 року народжння, проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4,??, Васильківського району, Дніпропетрвоської області, аліменти на утримання доньки -ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі Уа частини від заробітку(доходу), але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку щомісячно, починаючи з 25 жовтня 2010 року до досягнення дитиною повноліття.

2.Єтягнути с боржника ОСОБА_2 судовий збір у розмірі 25(двадцять п‘ять) грн. 50 коп. Та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30 (тридцять) гривень на користь держави.

3.Копію судувого наказу надіслати боржнику -ОСОБА_2 одночасно з копією заяви та доданих до неї документів.

Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувану.

СУДДЯ_______________________В.І. ЧОРНОБУК

Згідно зі ст. 105 Ч.1 ЦПК України боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувана протягом десяти днів з дня отримання судовог онаказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до ст. 106 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).

Судовий наказ набрав чинності “_____”___________________ 2015 р.

Судовий наказ виданий “____”____________ 2015р.

Строк пред’явлення судового наказу до виконання – три роки

Суддя: В.І. ЧОРНОБУК



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація