Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #53817961

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

======================================================================


УХВАЛА

про порушення провадження у справі


22 лютого 2016 року Справа № 915/158/16


Суддя Господарського суду Миколаївської області Корицька В.О.,

розглянувши матеріали

за позовом Публічного акціонерного товариства «КРЕДОБАНК»,

79026, вул. Сахарова,78, м. Львів,

адреса для листування 04070, вул.Іллінська, 8, БЦ»Іллінський»,10під'їзд, 6 поверх, м.Київ,

до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1,

54050, АДРЕСА_1,

про стягнення заборгованості в сумі 8 398, 14 грн.,-


Керуючись ст.ст. 64, 65, 86 ГПК України, -

У Х В А Л И В:


1. Порушити провадження у справі.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 01.03.2016 року о 11:00 год.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Миколаїв, Будинок Рад, вул. Адміральська, 22, поверх 9, зал засідань № 1.

3.Зобов'язати до судового засідання сторони:

позивача - надати детальний розрахунок заборгованості за договором овердрафту № 18-2015 від 19.03.2015 р. , у якому зазначити: дату оплати за графіком; суму заборгованості; суму, на яку нараховуються проценти; суму нарахованих відсотків згідно графіку; дату та суму фактичної сплати боржником. Вищезазначені дані вказати з посланням на періоди ( конкретна дата початку та кінця нарахування),

відповідача -подати відзив по суті позовної заяви з посиланням на номер справи, докази на обґрунтування відзиву і заперечень проти позову; копію відзиву надіслати позивачу. Докази надіслання копії відзиву позивачу подати суду.

4. Звернути увагу сторін на наступне:

- докази, що подаються господарському суду в копіях, повинні бути належним чином засвідчені;

- представники сторін, які братимуть участь у судових засіданнях, повинні мати належним чином оформлені повноваження ( оригінал довіреності та засвідчена копія - у справу);

- за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону,


господарський суд, у відповідності до п.5 ст.83 ГПК України, має право стягнути в доход державного бюджету з винної сторони штраф до 1700 грн.

6. Ухвала оскарженню не підлягає.




Суддя В.О. Корицька


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація