- Позивач (Заявник): Товариство з обмеженою відповідальністю "Херсонагрохім"
- Відповідач (Боржник): Фермерське господарство "Фруктове"
- Заявник касаційної інстанції: ТОВ "Херсонагрохім"
- Відповідач (Боржник): ФГ з відокремленою садибою "Фруктове"
- Позивач (Заявник): ТОВ "Херсонагрохім"
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
25 лютого 2016 року Справа № 923/1256/15
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
Головуючого судді:Владимиренко С.В. - доповідач,
суддів:Акулової Н.В.
Дунаєвської Н.Г.,
розглянув касаційну скаргуТовариства з обмеженою відповідальністю "Херсонагрохім"
на постановуОдеського апеляційного господарського суду від 09.12.2015р.
у справі№923/1256/15 господарського суду Херсонської області
за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Херсонагрохім"
доФермерського господарства з відокремленою садибою "Фруктове"
простягнення 8015,97грн.
В С Т А Н О В И В:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Херсонагрохім" звернулося до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою на постанову Одеського апеляційного господарського суду від 09.12.2015р. у справі № 923/1256/15.
Ухвалою Вищого господарського суду України від 16.02.2016р. колегією суддів у складі: головуючого судді - Владимиренко С.В.(доповідач), Дунаєвської Н.Г., Мележик Н.І. касаційну скаргу було прийнято до провадження.
У зв'язку з перебуванням судді Мележик Н.І. на лікарняному, справу передано на повторний автоматичний розподіл справ для призначення автоматичної зміни складу колегії у судовій справі №923/1256/15, за результатами якого, відповідно до протоколу автоматичної заміни складу колегії суддів визначено склад колегії суддів: головуючий суддя - Владимиренко С.В.(доповідач), Акулова Н.В., Дунаєвська Н.Г.
До Вищого господарського суду України надійшло клопотання від представника Фермерського господарства з відокремленою садибою "Фруктове" Клипко С.В. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Згідно із ст. 741 Господарського процесуального кодексу України господарський суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, третьої особи, прокурора, іншого учасника судового процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується господарським судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.
Участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції згідно з правилами цієї статті може відбуватися під час вирішення господарських спорів у судах першої, апеляційної, касаційної інстанцій та перегляду справ Верховним Судом України.
Розглянувши подане клопотання, колегія суддів суду касаційної інстанції дійшла висновку про його задоволення та забезпечення участі у судовому засіданні уповноваженого представника Фермерського господарства з відокремленою садибою "Фруктове" Клипко Світлани Володимирівни у режимі відеоконференції Господарським судом Херсонської області.
Керуючись ст. ст. 741, 86, 1115 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України
УХВАЛИВ:
1. Клопотання представника Фермерського господарства з відокремленою садибою "Фруктове" Клипко Світлани Володимирівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.
2. Доручити Господарському суду Херсонської області забезпечити проведення відеоконференції 02 березня 2016 року об 11 год. 50 хв. у приміщенні Господарського суду Херсонської області, за участю представника Фермерського господарства з відокремленою садибою "Фруктове" Клипко Світлани Володимирівни.
3. З метою забезпечення своєчасного проведення відеоконференції, копію цієї ухвали направити на електронну адресу Господарського суду Херсонської області.
4. Попередити сторони про те, що неявка повноважних представників сторін не перешкоджає розгляду касаційної скарги.
Головуючий суддя С.В Владимиренко
Судді Н.В. Акулова
Н.Г. Дунаєвська
- Номер:
- Опис: стягнення заборгованості в сумі 8015,97 грн.за договором купівлі-продажу
- Тип справи: Позовна заява(звичайна)
- Номер справи: 923/1256/15
- Суд: Господарський суд Херсонської області
- Суддя: Владимиренко С.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 23.07.2015
- Дата етапу: 28.08.2015
- Номер:
- Опис: про стягнення
- Тип справи: За заявою сторони (друга iнстанцiя)
- Номер справи: 923/1256/15
- Суд: Одеський апеляційний господарський суд
- Суддя: Владимиренко С.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 14.09.2015
- Дата етапу: 09.12.2015
- Номер:
- Опис: стягнення 8 015,97 грн.
- Тип справи: Касацiйна скарга (подання)
- Номер справи: 923/1256/15
- Суд: Касаційний господарський суд
- Суддя: Владимиренко С.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.02.2016
- Дата етапу: 09.03.2016