Судове рішення #54100
4/1217-6/177

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА

                    

06.07.06                                                                                           Справа № 4/1217-6/177

За позовом: Відкритого акціонерного товариства  “Львівобленерго”, м.Львів

до відповідача: Військової частини А-2166, м.Львів

про: стягнення 54246грн. 86коп.


                                                                                  Суддя : Гоменюк З.П.

Представники:

від позивача: Коваль А.І. –предст.

від відповідача : Дудіна О.Б. –предст.


Суть спору:  Позов заявлено Відкритим акціонерним товариством  “Львівобленерго” до Військової частини А-2166 про стягнення 45949грн. 12коп. заборгованості за електроенергію по договору № 63775 від 17.10.2005р., 4573грн. 66коп. пені, 721грн. 53коп. 3% річних та 3002грн. 55коп. інфляційних втрат.

Ухвалою суду від 12.06.2006р. за даним позовом порушено провадження у справі та призначено її до розгляду на  06.07.2006р.

Представник відповідача подав суду клопотання про залучення до участі у справі в якості другого відповідача КЕВ м.Львова (м.Львів, вул.Шевченка,3а), оскільки 01.01.2006р. укладено додатковий договір, де КЕВ м.Львова бере на себе відповідальність по оплаті договору №63775 від 17.10.2005р.

          Враховуючи вказану обставину, суд прийшов до висновку відкласти розгляд справи та залучити КЕВ м.Львова до участі у справі  в якості другого відповідача.

          Керуючись ст.ст. 24,77, 86 ГПК України, господарський суд ,-


У  Х  В  А  Л  И  В:


 1.  Розгляд справи відкладено на : 25.07.06   о      10:10   

2.           Залучити до участі у справі в якості другого відповідача -  КЕВ м.Львова (м.Львів, вул.Шевченка,3а)

3.          Зобов’язати:

Позивача –надіслати  копію позовної заяви на адресу відповідача–2 ( докази  представити суду), забезпечити явку повноважного представника в судове засідання.

Відповідача 1 –виконати вимоги ухвали суду від 12.06.2006р. про порушення провадження у справі, забезпечити явку повноважного представника в судове засідання.

Відповідача 2 –подати письмове пояснення по суті заявленого позову з наданням доказів, що підтверджують викладені в ньому обставини, забезпечити явку повноважного представника в судове засідання.

3. Попередити сторони, що у випадку невиконання вимог ухвали господарського суду, справа буде розглядатись відповідно до вимог статті 75 ГПК України, а при прийнятті рішення до винної сторони буде застосовано санкції передбачені п.5.ст. 83 ГПК України.    

Суддя                                                                                                                           Гоменюк З.П.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація