Судове рішення #5415928

                                                                                          Справа №  2-1672/09

ЗАОЧНЕ

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

15 червня  2009 року      Ровеньківській міський суд Луганської області

 

в складі:  головуючого  судді                                                Наумової  І.М.,

                      при секретарі                                                     Шепелявцевої В.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні міста Ровеньки цивільну справу за позовом  Управління “Антрацитміжрайгаз”  філія ВАТ «Луганськгаз» до ОСОБА_1 про  стягнення заборгованості за використаний природний газ, -

 

В С Т А Н О В  И В :

             Позивач звернувся до суду з позовом, в якому вказує, що відповідач є наймачем квартири  № 102 в будинку №  17 по кв. Гагаріна,  м. Ровеньки Луганської області.

             Згідно  договору про  надання  послуг  з  газопостачання від 01.11.2000 року управління «Антрацитміжрайгаз» забезпечує  відповідачу безперебійну і безаварійну подачу газу для побутових потреб, а останній зобов'язався оплачувати послуги з газопостачання. Проте  свої зобов'язання відповідач не виконує, у зв'язку з чим у нього утворився борг за період з  01.11.2007 р.  по 01.04.2009 року у  розмірі 52,81 грн., яку і просив стягнути з  відповідача на його користь. Крім того, просив стягнути  з відповідача на його користь судовий збір у сумі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи у сумі 30 грн.

                В судовому засіданні представник позивача підтримав  позовні  вимоги.

                Відповідач  в  судове   засідання не  з’явився,  не  дивлячись  на  те,  що  належним  чином був повідомлений про  день  та  час  слухання  справи, про  причини  неявки  до  суду не повідомила.

                 Вислухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає,  що позов підлягає задоволенню.

                 Судом встановлено, що 01 листопада 2000 року, між сторонами був укладений договір про надання послуг  з газопостачання, згідно  якого управління «Антрацитміжрайгаз» зобов'язалось забезпечувати безперебійну  і безаварійну подачу газу для побутових потреб відповідачу, а остання  зобов'язалась оплачувати послуги з газопостачання, проте послуги своєчасно  не оплачує, у зв'язку з чим у останнього утворилася заборгованість за користування  природним  газом (а.с. 4).

              Згідно  довідки (а.с. 3), у  відповідача   є  заборгованість за використаний  природного газу  за період з 01.11.2007 року по 01.04.2009  рік  у сумі  52 грн. 81 коп.

      На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 67, 68 ЖК України, 88, 214, 215, 218, 294 ЦПК України, суд –

В И Р І Ш И В :

                   Позов задовольнити. Стягнути з ОСОБА_1, на користь  філії Антрацитівського міжрайонного Управління по експлуатації  газового господарства Відритого акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації “Луганськгаз”  (рр 2603130110230,  Управління ВАТ „Ощадбанк”,  код 20188253, МФО 304665), заборгованість за використаний природний газ за  період з 01.11.2007  року по 01.04.2009 року   в сумі   52 грн.  81 коп.

               

               Стягнути  з   ОСОБА_1,  на користь  філії Антрацитівського міжрайонного Управління по експлуатації  газового господарства Відритого акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації “Луганськгаз”  (рр 2603130110230,  Управління ВАТ „Ощадбанк”,  код 20188253, МФО 304665),   судовий  збір   у   розмірі 51  грн.  та витрати на   інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи у сумі  30 грн.

              Заочне  рішення  може  бути  переглянуте судом,  що  його  ухвалив  за  письмовою  заявою відповідача.  Заяву про  перегляд заочного  рішення  може   бути  подано протягом  десяти днів  з  дня отримання  його  копії.

              Рішення  може бути оскаржене в  апеляційного суду Луганської області повністю або частково. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано  протягом  десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя                                                                                                                         І.М. Наумова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація