У X В А Л А
11 жовтня 2010 року Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області, у складі:
розглянув у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду м. Новомосковська Дніпропетровської області про визнання протиправною бездіяльність та визнання її права на отримання невиплаченої соціальної допомоги, -
в с т а н о в и в:
02.07.2010 р. ОСОБА_1 звернулася до Новомосковського міськрайонного суду з позовною заявою до Управління пенсійного фонду України в м. Новомосковську Дніпропетровської області, в якій просить визнати протиправною бездіяльність відповідача та визнати її право на отримання невиплаченої соціальної допомоги в розмірі 30 % прожиткового мінімуму у відповідності до Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
Позивач ОСОБА_1 в судове засідання не з’явилася.
Представник відповідача в судове засідання не з’явився, надав заперечення (а.с.15), та заяву (а.с.14), якою просив суд розглянути справу без участі представника.
В судовому засіданні встановлено, що позовна заява подана в порядку цивільного судочинства (а.с. 3-5).
Розглядаючи позов, суд вважає за необхідне зазначити, що рішенням Конституційного суду № 19-рп/2010 від 09.09.2010 року визнано неконституційними положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами» від 18 лютого 2010 року № 1691 -VI, а саме пункт 2 ч. 1 сг. 15 ЦПК України, в редакції Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами» від 18 лютого 2010 року № 1691-VI і втрачають чинність з дня його ухвалення.
У зв’язку з визнанням неконституційними положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами» від 18 лютого 2010 року № 1691-УІ, суд приходить до висновку, що дана справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства і підлягає закриттю.
На підставі викладеного, керуючись п. 1 ч. 1 ст. 205 ЦПК України, суд, -
ухвалив:
провадження по цивільній праві за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду м. Новомосковська Дніпропетровської області про визнання протиправною бездіяльність та визнання її права на отримання невиплаченої соціальної допомоги - закрити, оскільки справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
Роз’яснити ОСОБА_1 її право на звернення з аналогічною вимогою до суду в порядку адміністративного судочинства.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
головуючого судді секретаря
ОСОБА_2, ОСОБА_3,
Суддя
ОСОБА_2
- Номер: 6/456/127/2016
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-3296/10
- Суд: Стрийський міськрайонний суд Львівської області
- Суддя: Кислий М.М.
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 07.09.2016
- Дата етапу: 17.11.2016