Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #54329893

Справа № 667/1449/16-к

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 березня 2016 року Комсомольський районний суд м. Херсона

у складі головуючого судді: Спічак О.Б.

суддів: Радченко Г.А., Черниш О.Л.

секретаря судового засідання Кирпиченко І.А.

за участю прокурора Орел-Мельник Ю.П.

захисника ОСОБА_1

обвинуваченого ОСОБА_2

представника потерпілої ОСОБА_3 - адвоката Пацалової Т.В.

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в м. Херсоні матеріали кримінального провадження № 12015230000000560 відносно ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. 6 ч.2 ст.115, ч.4 ст. 187 КК України

встановив :

Ухвалою слідчого судді Суворовського районного суду м. Херсона від 22 січня 2016 року відносно ОСОБА_2 продовжено застосований запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 21.03.2016 року.

Прокурором в судовому засіданні заявлено клопотання про продовження строку тримання ОСОБА_2 під вартою.

Захисник та обвинувачений просили змінити запобіжний захід на домашній арешт.

Заслухавши участників кримінального провадження суд вважає клопотання підлягаючим задоволенню.

Судом враховується, що до спливу продовженого строку тримання обвинуваченого під вартою, тобто до 21.03.2016 року, судовий розгляд ще не розпочат та виходячи з необхідності уникнення ризиків, визначених ст. 177 КПК України, із ступеня тяжкості інкримінованого злочину, за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років або довічне позбавлення волі, а також те, що підстави за яких судом було обрано обвинуваченому запобіжний захід у виді взяття під варту, не відпали, а обставини по справі з часу обрання запобіжного заходу не змінились, ризики, передбачені ст. 177 КПК України не зменшились, що унеможливлює застосування більш м'якого запобіжного заходу, суд вважає доцільним продовжити дію запобіжного заходу тримання обвинуваченого під вартою, що не може перевищувати двох місяців.

Керуючись ст.ст. 177,331 КПК України, суд

Ухвалив:

Продовжити застосований запобіжний захід, обраний щодо ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 з метою забезпечення кримінального провадження у вигляді тримання під вартою строком на два місяці до 16.05.2016 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя О.Б.Спічак

Судді О.Л.Чернищ

Г.А.Радченко



  • Номер: 11-п/791/72/16
  • Опис: Корольов В.А. ст.115 ч.2 п.6, ст.187
  • Тип справи: на подання (клопотання ) про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого
  • Номер справи: 667/1449/16-к
  • Суд: Апеляційний суд Херсонської області
  • Суддя: Спічак О.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.04.2016
  • Дата етапу: 06.04.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація