Справа № 3-1245/07
ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 січня 2007 року суддя Дніпровського районного суду м. Херсона Стамбула М.І., розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення, відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродж. м. Херсон, прож: АДРЕСА_1, не працюючого, -
ВСТАНОВИВ:
22.11.2006 року близько 13год. 25хв., ОСОБА_1, у м. Херсоні, по вул. 4 9 ХГД, керував транспортним засобом марки «Хонда», д/н НОМЕР_1, без державнх номерних знаків, чим порушив пункт 2.9 «Правил дорожнього руху України».
У судове засідання ОСОБА_1 не з'явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, під час складання протоколу провину у скоєному правопорушенні визнав. Відповідно до положень ст. 268 КУпАП присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, під час розгляду справ цієї категорії, не обов'язкова. Окрім цього провина ОСОБА_1 у скоєному правопорушенні повністю підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення.
За вказане правопорушення передбачена відповідальність згідно з ч. 4 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Керуючись ст. ст. 121 ч. 4, 221, 268 КУпАП, суддя -
ПОСТАНОВИВ:
За скоєне правопорушення, накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 85грн.
Постанова оскарженню не підлягає та набирає чинності з моменту винесення.
Строк пред' явлення постанови до виконання - три місяці.