ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
33001 м.Рівне, вул. Яворницького, 59
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
"21" липня 2006 р. Справа № 20/157
Господарський суд Рівненської області у складі головуючого судді Василишина А.Р. за участю секретаря судового засідання помічника судді Сокола Ф.Г.
за участю представників сторін:
позивача: Скарбарчук О.Г. (дов. № 03-02/258 від 27.03.2006р.);
відповідача: Давидюк А.М. (дов. від 18.11.2005р.).
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом Рівненського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів
до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю „Селищанський гранітний кар’єр”
про стягнення в сумі 21 977 грн. 21 коп.
Статті 27, 29, 49, 51, 127 Кодексу адміністративного судочинства України роз’яснені.
ВСТАНОВИВ:
Рівненське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів (надалі –Позивач) звернулося в господарський суд Рівненської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю „Селищанський гранітний кар’єр” (надалі –Відповідач) про стягнення адміністративно-господарських санкцій за незабезпечення середньооблікової чисельності працюючих інвалідів у межах нормативу робочих місць призначених для працевлаштування інвалідів в сумі 21 977 (шістнадцять тисяч вісімсот тридцять чотири) грн. 21 коп..
Відповідач у відзиві на позовну заяву від 20 липня 2006 року (а.с. 18-19) та представник Відповідача в судовому засіданні заперечив проти позовних вимог Позивача вказуючи на те, що на поданій Позивачем копії звіту відсутній підпис директора Відповідача та відсутній відбиток печатки Відповідача.
Враховуючи те, що 31 липня 2006 року закінчується двомісячний строк розгляду адміністративної справи з дня відкриття виконавчого провадження, який у відповідності до пункту 1 статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України не може бути перевищеним, та те, що в період з 24 липня 2006 року по 28 серпня 2006 року суддя буде знаходитися у відпусці, суд не може відкласти розгляд справи та вважає можливим розгляд справи за наявними у справі матеріалами.
Заслухавши пояснення представників Позивача та Відповідача, та оцінивши наявні в матеріалах справи і досліджені в судовому засіданні докази, суд встановив наступне.
Згідно звіту Відповідача (а.с. 4) про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2005 рік (форми № 10-ПІ) середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу в 2005 році складала 338 (триста тридцять вісім) осіб; чисельність інвалідів, які повинні працювати на підприємстві –13 (тринадцять) осіб; середньооблікова кількість штатних працівників, яким відповідно до чинного законодавства встановлена інвалідність –10 (десять) осіб, сума коштів штрафних санкцій за нестворені робочі місця для інвалідів визначена в сумі 21 977 (шістнадцять тисяч вісімсот тридцять чотири) грн. 1 коп...
Звіт підписано 24 січня 2006 року лише головним бухгалтером Відповідача.
У відповідності до пункту 1.4 „Методичних рекомендацій щодо надання та заповнення статистичної звітності за формою № 10-ПІ поштова-річна „Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів” (наказ Фонду України соціального захисту інвалідів від 28 січня 2003 року № 15): форма підписується керівником підприємства, головним бухгалтером, начальником відділу кадрів з наведенням прізвища, ім’я та по батькові, та завіряється печаткою підприємства. Довідково наводяться дані виконавця, № телефону.
Оскільки звіт Відповідача не підписаний керівником Відповідача і не завірений печаткою Відповідача, господарський суд не може його прийняти як належний доказ у справі і до уваги не бере.
В зв’язку з відсутністю у Позивача звіту Відповідача форми 10-ПН і неможливістю встановлення кількості працівників та фонду оплати праці Відповідача, суд прийшов до висновку, що у задоволенні позову слід відмовити.
Керуючись статтями 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд –
ПОСТАНОВИВ:
1. В задоволенні позову відмовити.
2. Постанову направити сторонам у справі.
3. Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного господарського суду через суд першої інстанції, який ухвалив постанову. Заява про апеляційне оскарження подається протягом 10 днів з дня складення постанови в повному обсязі. Апеляційна скарга подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження..
Суддя Василишин А.Р.