ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД м. Львів, вул. Чоловського, 2
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
"11" липня 2011 р.р. № 2а-7638/11/1370
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Журомська Майя Вікторівна, ознайомившись з позовною заявою
Державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова
доСуб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1
проприпинення підприємницької діяльності
В С Т А Н О В И В:
ДПІ у Галицькому районі м.Львова звернулася до суду з вищезазначеним адміністративним позовом.
Дана позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана без додержання вимог, встановлених ст. 106 КАС України.
Відповідно ч. 3 ст. 106 КАС України суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Крім цього, відповідно ч. 4 ст. 106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Як вбачається, з позовної заяви то її копія відповідачу не надіслана та не зазначено дату її підписання.
Для усунення вказаних недоліків і приведення позовної заяви у відповідність до вимог ст. 106 КАС України, позивачу необхідно подати позовну заяву з підтвердженням про відправку її копії відповідачу, а також зазначити дату її підписання.
Для усунення вказаних недоліків позивачу необхідно надати певний строк.
Керуючись ст.ст. 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова до Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності залишити без руху та надати позивачу термін для усунення вказаного недоліку до 28.07.11 У разі невиконання вказівок судді по усуненню недоліків позовної заяви у визначений термін, така буде вважатись неподаною та повернута позивачеві відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили в строк та в порядку, визначеному ст. 254 КАС України
Суддя Журомська М.В.
З оригіналом згідно
Суддя Журомська М.В.
- Номер:
- Опис: про припинення підприємницької діяльності
- Тип справи: Адміністративний позов
- Номер справи: 2а-7638/11/1370
- Суд: Львівський окружний адміністративний суд
- Суддя: Журомська Майя Вікторівна
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 08.07.2011
- Дата етапу: 01.08.2011