Справа № 2-89 2007 року Справа № 2-1735 2006 року
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
Іменем України
17 січня 2007 року м. Оріхів
Оріхівський районний суд Запорізької області в складі:
головуючого судді Галчанського СВ.,
при секретарі Вискрєбєнцевій А.О.,
за участю:
позивача Талько Т,В.
розглянув у відкритому судовому засіданні, в залі суду, справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: ВПРФО Оріхівського РВ УМВС України в Запорізькій області про визнання особи такою, що втратила право на проживання, зобов'язання ВПРФО Оріхівського РВ УМВС України в Запорізькій області зняти особу з реєстрації,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулася до суду з цим позовом в якому зазначає, що:
1)04 травня 2006 року вона прописала в своєму будинку АДРЕСА_1 Відповідача для тимчасового проживання, оскільки йому необхідно було влаштуватися на роботу;
2) Відповідач створив нестерпні умови проживання для Позивача, вважає, що має право власності на цей будинок.
Позивач просить визнати Відповідача таким, що втратив право на проживання в її будинку, зобов'язати третю особу зняти з реєстрації Відповідача.
У судовому засіданні Позивач підтримала свої вимоги з підстав, викладених в позові, наполягала на задоволенні позову.
Відповідач, представник третьої особи повідомлені належним чином, у судове засідання не з'явились і не повідомили суд про причину неявки. Оскільки суд не має відомостей про причину неявки відповідача, представника третьої особи, повідомлених належним чином, відповідно до вимог ч.4 ст.169 ЦПК України суд вирішує справу на підставі наявних у ній доказів.
Суд, вислухавши пояснення Позивача, дослідивши письмові докази, приходить до наступних висновків.
В судовому засіданні, відповідно до відомостей договору дарування, посвідченому державним нотаріусом Оріхівської державної нотаріальної контори, зареєстрованому у реєстрі за НОМЕР_1 встановлено, що ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 подарувала ОСОБА_1 житловий будинок, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_2.
Відповідно до довідки Оріхівської міської ради НОМЕР_2 від 22 грудня 2006 року - сім'я Позивача складається з доньки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, бабусі ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, а також в будинку проживає ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4.
Відповідно до копії паспорту ОСОБА_2 НОМЕР_3 - він прописаний 04 травня 2006 року в будинку АДРЕСА_2.
Таким чином, з'ясувавши фактичні обставини, дійсні причини позову про виселення Відповідача, суд вважає за необхідне позов задовольнити.
Відповідно до 4,4 ст.169 Цивільного процесуального кодексу України, якщо суд не має відомостей про причину неявки відповідача, повідомленого належним чином, або причину неявки буде визнано неповажною, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).
Відповідно до ч.1 ст.224 Цивільного процесуального кодексу України у разі неявки в судове за
сідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло повідомлення про
причини неявки або якщо зазначені ним причини визнані неповажними, суд може ухвалити заочне рі
шення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення спра
ви.
На підставі викладеного, керуючись ст,ст,98,99 Житлового кодексу України, ч.4 ст.169, ч.1 ст.224, ст.ст.60, 208, 209, 212-215, 224-226 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Визнати ОСОБА_2 таким, що втратив право на проживання в будинку АДРЕСА_2, що належить на праві власності ОСОБА_1.
Зобов'язати ВПРФО Оріхівського РВ УМВС України в Запорізькій області зняти з реєстрації ОСОБА_2, який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яка повинна відповідати по формі та змісту вимогам, передбаченим ст.229 ЦПК України. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Заочне рішення набирає законної сили відповідно до загального порядку, встановленого Цивї-льно-процесуальним кодексом України, а саме після закінчення строку подання заяви про перегляд заочного рішення.
У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку. У цьому разі строк, протягом якого розглядається заява, не включається до строку на апеляційне оскарження рішення.
В загальному порядку, встановленому Цивільно-процесуальним кодексом України, рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в двадцятиденний строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. В разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом,
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бушподано протягом десяти днів з дня
проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду пишається протягом двадцяти днів після
подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Оріхівського районного суду
Запорізької області С.В.Галчанський