ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
УХВАЛА
ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ
14.07.09 р. Справа № 30/17
Господарський суд Донецької області у складі судді Ягічевої Н.І., розглянувши матеріали
за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю „Донецький завод будівельних матеріалів „Астор”, м.Донецьк
до Відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „Місто на воді”, м.Донецьк
про: стягнення заборгованості по оплаті переданого товару та наданих послуг з яких: сума основного боргу- 132 083,84грн., інфляції у розмірі 18 797,07грн., 3% річних у сумі 3 125,85грн.
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю „Донецький завод будівельних матеріалів „Астор”, м.Донецьк (далі – Позивач) звернулось до Господарського суду Донецької області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю „Місто на воді”, м.Донецьк (далі – Відповідач) про стягнення заборгованості по оплаті переданого товару та наданих послуг з яких: сума основного боргу 132 083,84 грн., інфляції у розмірі 18 797,07 грн., 3% річних у сумі 3 125,85 грн.
Позов подано з додержанням вимог, викладених у ст.ст. 54-57 Господарського процесуального кодексу України і додані до нього матеріали достатні для прийняття позовної заяви до розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 2, 4-5, 4-7, 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі
30/17.Судове засідання призначити на 30.07.09 року о 09:00 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 329
Зобов’язати Позивача до 27.07.2009р. надати суду: оригінали документів (для огляду у судовому засіданні) доданих до позовної заяви, докази зарахування державного мита до Державного бюджету (довідка казначейства), засвідчені копії правоустановчих документів (Статут, Свідоцтво про державну реєстрацію), витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців стосовно статусу та місцезнаходження Відповідача, звірити розрахунки з Відповідачем відносно стягуваної суми заборгованості, розширений акт звіряння (з визначенням первинних документів) з доказами відправки Відповідачу надати суду.
Зобов’язати Відповідача до 27.07.2009р. надати суду: засвідчені копії правоустановчих документів (Статут, Свідоцтво про державну реєстрацію), письмовий відзив на позов, докази направлення відзиву Позивачу, звірити розрахунки з Позивачем (за його ініціативою), підписаний акт звірки (з зауваженнями або без) надати суду, докази сплати стягуваних сум.
Зобов’язати учасників справи забезпечити явку у судове засідання представника з документами, що посвідчують його особу та повноваження.
Явка уповноважених представників учасників справи у судове засідання є обов’язковою.
Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Суддя Ягічева Н.І.
- Номер: 11-кс/789/29/17
- Опис:
- Тип справи: клопотання, скаргу, заяву
- Номер справи: 30/17
- Суд: Апеляційний суд Тернопільської області
- Суддя: Ягічева Н.І.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.01.2017
- Дата етапу: 06.01.2017
- Номер:
- Опис: стягнення 269 171,89 грн.
- Тип справи: Виправлення помилки у наказі, або визнання наказу таким, що не підлягає виконанню (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 30/17
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Ягічева Н.І.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.05.2017
- Дата етапу: 06.06.2017