Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #54713360

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 2-а-995/10

провадження № 6-а/0285/3/16

31 березня 2016 року м. Новоград-Волинський

Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області в складі:

головуючого судді……………..ОСОБА_1

при секретарі……………………Музика Н.Ю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_2 про видачу дубліката виконавчого листа,-

ВСТАНОВИВ:

21.03.2016 року ОСОБА_2 звернулась до суду з даною заявою, в обґрунтування якої зазначає, що на підставі рішення Новоград-Волинського міськрайонного суду від 21.12.2010 року за її адміністративним позовом до управління Пенсійного фонду України в Новоград-Волинському районі про визнання дій незаконними та зобов’язання здійснити перерахунок пенсії було видано виконавчий лист, який втрачений.

Сторони в судове засідання не прибули, про час та місце розгляду справи повідомлені належним чином. Суд визнав за можливе розглянути за яву за їх відсутності.

Дослідивши матеріали справи та проаналізувавши докази в їх сукупності, суд дійшов до висновку, що заява підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Судом встановлено, що на виконання постанови Новоград-Волинського міськрайонного суду від 21.12.2010 року, ухваленої в адміністративній справі № 2-а-995/10 за позовом ОСОБА_2М до пенсійного органу, 19.07.2011 року було видано виконавчий лист про зобов’язання відповідача провести перерахунок пенсії ОСОБА_2 і виплати, як особі, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії, інваліду ІІ групи державної пенсії.

Виконавчий документ неодноразово пред’являвся до виконавчої служби для виконання. 06.08.2013 року за поданням виконавчої служби у даній справі було замінено сторону у виконавчому провадженні, боржника управління Пенсійного фонду України в Новоград-Волинському районі  замінено на управління Пенсійного фонду України в м. Новоград-Волинський та Новоград-Волинському районі Житомирської області.

Ухвалою Новоград-Волинського міськрайонного суду від 14.10.2013 року, яка набрала законної сили 25.12.2013 року, змінено спосіб і порядок виконання постанови Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області 10.06.2011 року у справі №2-а-995/11 шляхом зміни зобов'язання Управління Пенсійного фонду України в м. Новоград-Волинський та Новоград-Волинському районі Житомирської області провести перерахунок пенсії ОСОБА_2 і виплатити, як особі, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи – 1 категорії, інваліду 2 групи державної пенсії у розмірі 8 мінімальних пенсій за віком та додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю у розмірі 75 % мінімальної пенсії за віком, та провести відповідні виплати за період з 29.05.2010 р. по 29.11.2010 р., на стягнення з Управління Пенсійного фонду України в м. Новоград-Волинський та Новоград-Волинському районі Житомирської області на користь ОСОБА_2 суми в розмірі 32388 (тридцять дві тисячі вісімдесят вісім) грн. 41 коп.

25.12.2013 року виконавчий документ державним виконавцем був повернутий стягувачу ОСОБА_2, заявниці по справі, на підставі п. 9 ст. 47 Закону України «Про виконавче провадження», для пред`явлення до виконання органам Державної казначейської служби (а.с. 7)

Враховуючи те, що ОСОБА_2 не отримала виконавчий документ з постановою державного виконавця про повернення, суд дійшов висновку, що він був втрачений при пересилці.

Ухвалою Новоград-Волинського міськрайонного суду від 18.02.2016 року позивачу поновлено строк пред`явлення виконавчого листа №2-а-995/10 від 21.12.2010 року до виконання.

Відповідно до ст. 260 КАС України замість втраченого оригіналу виконавчого листа суд, який видав виконавчий лист, за заявою стягнувача може видати його дублікат.

Керуючись статтями 158, 160, 260  КАС України, – суд

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_2 задовольнити.

Видати ОСОБА_2 дублікат виконавчого листа № 2-а-995/10, виданого на виконання постанови Новоград-Волинського міськрайонного суду від 21.12.2010 року про зобов’язання управління Пенсійного фонду України в м. Новоград-Волинський та Новоград-Волинському районі Житомирської області здійснити ОСОБА_2 перерахунок пенсії.

Виконавчий лист може бути пред`явленй до виконання протягом одного року з моменту набрання ухвалою законної сили.

Виконавчий лист підлягає виконанню з урахуванням ухвали Новоград-Волинського міськрайонного суду від 14.10.2013 року про зміну способу і порядку виконання постанови.

Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Новоград-Волинський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 5 днів з дня отримання її копії.


Головуючий суддя                                             А.В. Помогаєв


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація