Судове рішення #5471759

                                                                                                                   

 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ  АПЕЛЯЦІЙНИЙ  АДМІНІСТРАТИВНИЙ  СУД   

 

У Х В А Л А

 

07 травня 2009 року                         справа № 2а-165/09

   

Суддя   Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Мірошниченко М.В.,  перевіривши відповідність апеляційної скарги Управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі Кіровоградської області, смт. Вільшанка, Кіровоградська область

на постанову Вільшанського районного суду Кіровоградської області від 26.03.2009р. по справі № 2а-165/09

             за позовом:  ОСОБА_1

до:   Управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі Кіровоградської області, смт. Вільшанка, Кіровоградська область

про:  поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного суду та стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «Дітям війни»,-

 

ВСТАНОВИВ:

 

Постановою Вільшанського районного суду Кіровоградської області від 26.03.2009р. по справі № 2а-165/09 позов ОСОБА_1 задоволено частково.

Відповідач - Управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі Кіровоградської області , не погодившись з вищезазначеною постановою суду, 10.04.2009р. подав до суду апеляційну скаргу.

             Вказана апеляційна скарга подана без додержання вимог, встановлених ст.186 КАС України.

Відповідно до ч.3 ст. 186 КАС України заява про апеляційне оскарження постанови  суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складання постанови у повному обсязі відповідно до ст. 160 цього Кодексу - з дня складання в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

    Частиною 5 ст. 186 КАС України передбачено, що апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

              Відповідно до ч.6 ст.186 КАС України, заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

              26.03.2009р. справа № 2а-165/09 розглянута в порядку письмового провадження та  судом першої інстанції прийнята постанова. Заяву про апеляційне оскарження або апеляційну скаргу належало подати скаржнику до 06.04.2009р., натомість апеляційна скарга подана відповідачем лише 10.04.2009р., тобто з пропуском встановленого законодавством строку для апеляційного оскарження. Скаржник був обізнаний про розгляд справи, що підтверджується клопотанням про розгляд справи без участі представника Управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі Кіровоградської області  /а.с. 15/, таким чином Управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі Кіровоградської області  не було позбавлено можливості ознайомитись з повним текстом постанови та у встановлений законодавством строк оскаржити постанову по даній справі.

             Приймаючи до уваги, що апеляційна скарга була подана Управлінням Пенсійного фонду України у Вільшанському районі Кіровоградської області, смт. Вільшанка, Кіровоградська область  після закінчення строку, встановленого для її подання, клопотання про поновлення пропущеного строку не подано, вважаю необхідним апеляційну скаргу залишити без розгляду.

    Керуючись ст. 186 КАС України, -

 

УХВАЛИВ :

 

Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі Кіровоградської області, смт. Вільшанка, Кіровоградська область  на постанову Вільшанського районного суду Кіровоградської області від 26.03.2009р. по справі № 2а-165/09 залишити без розгляду.

   

Ухвала про залишення апеляційної скарги без розгляду може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом місяця шляхом подання касаційної скарги.             

 

 

Суддя                                 М.В. Мірошниченко

  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація