Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #54736403

Справа № 522/1966/16

Провадження №2/522/3765/16

 


У Х В А Л А

про повернення позовної заяви у зв’язку з невиконанням ухвали про залишення позовної заяви без руху

  01 березня 2016 року суддя Приморського районного суду м. Одеси Бойчук А. Ю., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» - ОСОБА_1 до ОСОБА_2, за участю третіх осіб – Другого Приморського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції, Підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Одеській області,- «про звільнення майна з-під арешту», -

ВСТАНОВИВ: 

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача по якому просить суд:

- зняти арешт на однокімнатну ізольовану квартиру, що знаходиться за адресою: місто Одеса, вулиця Розумовська, будинок №22 (двадцять два), квартира 8 (вісім), що належить на праві власності ОСОБА_2, який накладено 22.04.2013 року Другим Приморським відділом державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції, винесено постанову №б/н «про арешт майна боржника та оголошення заборони його відчуження», що належить ОСОБА_2 (номер запису про обтяження: 769411 від 24.04.2013) .

-зняти арешт на однокімнатну ізольовану квартиру, що знаходиться за адресою: місто Одеса, вулиця Розумовська, будинок №22 (двадцять два), квартира 8 (вісім), що належить на праві власності ОСОБА_2, який накладено 25.11.2008 року Підрозділом примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Одеській області, винесено постанову №383525 «про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження», що належить ОСОБА_2 (номер запису обтяження:  8238603 від 27.11.2008).

Однак, зазначена позовна заява була подана з порушенням ст. ст. 119-121 ЦПК України, а саме позивачем було сплачено судовий збір не в повному обсязі.

Ухвалою Приморського районного суду м. Одеси від 10.02.2016 року позов був залишений без руху, позивачу наданий строк для усунення недоліків, а також роз’яснено, що у разі невиконання ухвали суду позов буде вважатись неподаним та повернутий позивачеві з усіма доданими до нього документами.

До суду 29.02.2016 року надійшло поштове повідомлення про отримання позивачем 25 лютого 2016 року копії ухвали про залишення позову без руху.

Проте, позивачем вимоги ухвали суду не виконані, та недоліки у строк, наданий судом, не усунуті.

Відповідно до ст. 121 ЦПК України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у статтях 119-121 ЦПК України підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків, інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

На підставі викладеного, керуючись ст. 121, 209, 210, 293  ЦПК України, суддя, -  

УХВАЛИВ:   


Позовну заяву Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» - ОСОБА_1 до ОСОБА_2, за участю третіх осіб – Другого Приморського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції, Підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Одеській області,- «про звільнення майна з-під арешту»– вважати неподаною та повернути позивачу.  

Роз’яснити позивачу, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.  

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом 5 днів з дня отримання її копії.  

  Суддя                                                                                А. Ю. Бойчук  



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація