Судове рішення #5478565

           

                            ЗАОЧНЕ

                            РІШЕННЯ

                        Іменем України

30 червня  2009 року             Міловський районний суд Луганської області

    у складі:головуючого-судді                         ОСОБА_1

             при секретарі                             Пасічник Н.М.

розглянувши у відкритому  судовому засіданні у залі суду с. Мілового справу за позовом  ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення аліментів.

                         В С Т А Н О В И В:

    До суду звернулась позивачка ОСОБА_2 із  позовом до відповідача ОСОБА_3 про стягнення на її користь на утримання доньки ОСОБА_4    

ІНФОРМАЦІЯ_1 аліменти у твердій грошовій сумі по 450 гривень на місяць.

    Свої вимоги позивачка ОСОБА_2 мотивує тим, що від шлюбу з відповідачем ОСОБА_3 має доньку  ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1. З кінця березня 2009 року відповідач не мешкає з нею, донька залишилась на її утриманні . Відповідач ні якої матеріальної допомоги на її утримання не надає. Оскільки відповідач працездатний не є інвалідом, нікому не виплачує аліментів, неофіційно працює має з цього достатній заробіток, щоб утримувати дитину, Вона бажає аліменти утримувались у твердій грошовій сумі.

    Позивачка ОСОБА_2 у судовому засіданні заявлений позов підтримала, посилаючись на вище означене.

    Представник позивачки ОСОБА_5 у судовому засіданні заявлений позов підтримала та пояснила,що відповідач має дохід  і повинен сплачувати аліменти на утримання своєї дитини.

    Відповідач ОСОБА_3  до судового засіданні не з'явився однак був належно повідомлений про час, місце слухання справи. Причину неявки до суду не довів яку слід вважати неповажною.

    На підставі наявних у справі доказів , за згодою  позивачки , яка не заперечувала про заочне слухання справи та ухвалення рішення , утворились умови для заочного розгляду справи.

    Вислухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи у повному обсязі, суд приходить до висновку про задоволенню заявлених позовних вимог з тих підстав:

    Відповідно ст. 180 СК України “Батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття”.

    Згідно ст. 184 СК України “Якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.”

    З свідоцтва про одруження  видно, що сторони знаходяться у шлюбі. (а.с.2)

    З копії свідоцтва про народження  видно, що сторони  мають дитину ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1. (а.с.3)

    Таким чином  слід, що вимоги позивачки ОСОБА_2 є законними та підлягають задоволенню.

    Керуючись ст.180-184 СК України,ст. ст. 10,11,60,213-215, 225,226 ЦПК України,-

                        В И Р І Ш И В:

    Позов ОСОБА_2  задовольнити.

    Стягнути з ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3  аліменти на користь ОСОБА_2 для утримання дочки ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі  450 гривень що місячно, до досягнення нею повноліття починаючі з 25травня 2009 року.

    Стягнути з ОСОБА_3  судовий збір у сумі 51 гривні, та 250 гривень за інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

      Копію заочного рішення направити  відповідачу ОСОБА_3   не пізніше 5 днів з дня його проголошення.

    Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його  ухвалив , за письмовою заявою відповідачів, яку може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.

    У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення воно може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому ЦПК України. У цьому разі строк, протягом якого розглядалась заява, не включається до строку на апеляційне оскарження  рішення.

    Заочне рішення набирає законної сили після закінчення 10 денного строку на апеляційне оскарження.

    Заочне рішення може бути оскаржено в апеляційний суд Луганської області шляхом направлення апеляції через Міловський районний суд  протягом 10 днів з дня його проголошення.

        Суддя:                              С.І. Чехов

                   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація