- відповідач: Васильєв Олександр Володимирович
- відповідач: Васильєва Анжеліка Анатоліївна
- відповідач: Васильєва Галина Костянтинівна
- позивач: ПАТ " ПроКредитБанк "
- заявник: Доценко Світлана Прокопівна
- позивач: ПАТ "ПроКредитБанк"
- заявник: Васильєва Анжеліка Анатоліївна
- заявник: Васильєв Олександр Володимирович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
22-ц/775/348/2016(м)
266/30/15-ц
Головуючий у 1 інстанції Курбанова Н.М.
Доповідач Лоленко А.В.
Категорія 27
У Х В А Л А
7 квітня 2016 року Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Донецької області у складі:
головуючого Лоленко А.В.
суддів Зайцевої С.А., Ігнатоля Т.Г.
за участю секретаря Брежнєва Д.О.
розглянувши клопотання публічного акціонерного товариства «ПроКредитБанк», в особі представника за довіреністю Христофорова Олексія Васильовича, про проведення судового засідання в режимі відеоконференції,
В С Т А Н О В И Л А:
В провадженні апеляційного суду Донецької області знаходиться цивільна справа за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Приморського районного суду м. Маріуполь Донецької області від 8 лютого 2016 року за заявою публічного акціонерного товариства «ПроКредитБанк» про забезпечення позову по цивільній справі за позовом публічного акціонерного товариства «ПроКредитБанк» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості.
7 квітня 2016 року на адресу апеляційного суду надійшло клопотання представника позивача про відкладення слухання справи на іншу дату та проведення судового засідання у даній справі в режимі відеоконференції, проведення якої доручити Святошинському районному суду м. Києва. Представник позивача посилається на знаходження його у м. Києві та відсутність можливості вчасно прибути у судове засідання у м. Маріуполі.
Враховуючи те, що представник позивача по вказаній цивільній справі знаходиться у м. Києві, тобто на території юрисдикції Святошинського районного суду м. Києва, з метою забезпечення оперативності судового розгляду, вбачається необхідним, у відповідності до ст.158-1 ЦПК України, постановити ухвалу про відкладення розгляду справи на 21.04.2016 року о 10-00 год. та проведення судового засідання у режимі відеоконференції.
У разі якщо сторони у призначений час розгляду справи з'являться безпосередньо до апеляційного суду Донецької області в м. Маріуполі, вони мають право брати участь у судовому засіданні в загальному порядку.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 305 ЦПК України, неявка сторін або інших осіб, які беруть участь у справі, належним чином повідомлених про час і місце розгляду справи, не перешкоджає розглядові справи.
Керуючись ст.ст. 158 -1, 169 ЦПК України, колегія суддів,
У Х В А Л И Л А:
Клопотання публічного акціонерного товариства «ПроКредитБанк», в особі представника за довіреністю Христофорова Олексія Васильовича, про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, задовольнити.
Відкласти розгляд справи на 21 квітня 2016 року о 10-00 годині.
Доручити Святошинському районному суду м. Києва (м. Київ, вул. Якуба Коласа, 27а) забезпечити проведення відео конференції з участю представника публічного акціонерного товариства «ПроКредитБанк» на 21 квітня 2016 року о 10-00 годині.
Копію ухвали направити до відома всім учасником судового розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий
Судді
- Номер: 22-ц/775/348/2016(м)
- Опис: цивільна справа за позовом ПАТ "Про Кредит Банк" до Васильєвої А.А., Васильєвої Г.К., Васильєва О.В. про стягнення заборгованості (1т.)
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 266/30/15-ц
- Суд: Апеляційний суд Донецької області (м. Маріуполь)
- Суддя: Лоленко А.В.
- Результати справи: Постановлено ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення ухвали без змін
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.03.2016
- Дата етапу: 21.04.2016
- Номер: 2-з/266/11/16
- Опис:
- Тип справи: на заяву про забезпечення позову, доказів у цивільних справах
- Номер справи: 266/30/15-ц
- Суд: Приморський районний суд м. Маріуполя
- Суддя: Лоленко А.В.
- Результати справи: інше
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 31.10.2016
- Дата етапу: 14.11.2016
- Номер: 2-зз/266/9/16
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 266/30/15-ц
- Суд: Приморський районний суд м. Маріуполя
- Суддя: Лоленко А.В.
- Результати справи: скасування заходів забезпечення позову, доказів
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.11.2016
- Дата етапу: 14.12.2016
- Номер: 2-зз/266/6/19
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 266/30/15-ц
- Суд: Приморський районний суд м. Маріуполя
- Суддя: Лоленко А.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.05.2019
- Дата етапу: 10.06.2019
- Номер: 2-зз/266/7/19
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 266/30/15-ц
- Суд: Приморський районний суд м. Маріуполя
- Суддя: Лоленко А.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.05.2019
- Дата етапу: 10.06.2019