Судове рішення #5490732
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

 

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

 

ПОСТАНОВА

Іменем України

 

01.07.09

Справа №2а-735/09/2770

 

Окружний адміністративний суд міста Севастополя у складі:

головуючого судді - Плієвої Н.Г.;

  при секретарі - Авраменко Г.С.,

 

з участю:

представника позивача - Петрищева Є.В., довіреність б/н від 30.03.2009

відповідача - ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Севастополі адміністративну справу за позовом ОСОБА_1   

до ОСОБА_2

про примусове видворення

 

Суть спору:

 

ОСОБА_1 звернулося до суду з адміністративним позовом до ОСОБА_2про примусове видворення за межі держави Україна з забороною подальшого в`їзду на територію України строком до 5 років.

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Севастополя від 28.05.2009 було відкрито провадження у справі та справу призначено до судового розгляду на 16.06.2009.

Відповідно до ч. 1 ст. 150 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд справи відкладався. 

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги уточнив, просив задовольнити позовні вимоги в частині примусового видворення відповідача за межі держави Україна, позовні вимоги в частині заборони подальшого в'їзду на територію України строком на п'ять років представник позивача не підтримав.

Відповідно до ч.1 ст. 51 Кодексу адміністративного судочинства України позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду.

Відповідач в судовому засіданні уточнені позовні вимоги визнав в повному обсязі.

Вислухавши учасників судового процесу, дослідивши матеріали справи, суд

 

ВСТАНОВИВ:

29.06.2008 року громадянин Вірменії ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_1,  паспорт ІНФОРМАЦІЯ_2 від ІНФОРМАЦІЯ_3(018), тимчасово прибув на територію України  з метою туризму, та проживав у різних місцях. Останнє місце проживання відповідача - АДРЕСА_1.

Термін перебування ОСОБА_2 на території України закінчився 29.09.2008, проте відповідно до вимог п. 27 Правил в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1074 від 29.12.1995, за продовженням терміну перебування  до територіальних органів внутрішніх справ відповідач не звертався.

Як вбачається з матеріалів справи, 27.01.2009 ОСОБА_1 було прийнято рішення про видворення відповідача, на підставі якого він був зобов'язаний покинути територію України в строк до 18.02.2009. Копію вказаного рішення відповідачем отримано 27.01.2009, про що свідчить його підпис (зворотній бік а.с.6). Рішення про видворення за межі України ОСОБА_2 оскаржено не було, однак до цього часу відповідач у  добровільному порядку не виїхав і продовжує перебувати на території України.

Таким чином, громадянин Вірменії ОСОБА_2 після ухвалення рішення ОСОБА_1 про його видворення з України ухиляється від виїзду з України, що, відповідно до ст.32  Закону України „Про правовий статус іноземців й осіб без громадянства”, дає суду підстави для його примусового видворення  за межі  України.

При подачі адміністративного позову позивачем не було сплачено судовий збір, доказів звільнення ОСОБА_1 від сплати судового збору суду не надано, а тому суд вважає за необхідне стягнути судовий збір у розмірі 3,40 грн. з позивача.

Відповідно до частини 4 статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України у судовому засіданні проголошені тільки вступна та резолютивна частини постанови.

Постанова складена та підписана у порядку частини 3 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України 03.07.2009 о 14-00 годин.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 94, 122, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

 

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов  задовольнити.

Примусово видворити за межі держави Україна громадянина Вірменії ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_1, паспорт ІНФОРМАЦІЯ_2 від ІНФОРМАЦІЯ_3(018).

Стягнути з ОСОБА_1 (АДРЕСА_2) на користь держави (ІНФОРМАЦІЯ_4) судовий збір у розмірі 3 (три) грн. 40 коп.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Севастопольського апеляційного адміністративного  суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня складення постанови в повному обсязі заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку частини 5 статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

          Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку.

Суддя                                                              Н.Г. Плієва

 

                                                                       

 

 

                                                                      

 

                                                                       

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація