Судове рішення #54916221


УХВАЛА

Справа № 2-а-191/10/1970

15 лютого 2010 року

Тернопільський окружний адміністративний суд у складі:

головуючої судді Крапівницької Н.Л.

при секретарі судових засідань ОСОБА_1

за участю представників сторін:

позивача ПФ –не з’явився

представник прокуратури ОСОБА_2,

відповідач - не з'явився,

          розглянувши у відкритому судовому засіданні позовну заяву прокурора Шумського району Тернопільської області в інтересах держави в особі управління Пенсійного фонду України в Шумському районі Тернопільської області до суб’єкта підприємницької діяльності фізичної особи ОСОБА_3(інд. код. 21156315, прож. ІНФОРМАЦІЯ_1) про стягнення заборгованості по сплаті внесків на державне пенсійне страхування в сумі 2241,80 грн., суд, -


В С Т А Н О В И В:


          Від позивача управління Пенсійного фонду України Шумському районі Тернопільської області та представника прокуратури надійшли заяви про відмову від адміністративного позову мотивовані тим, що відповідач суб’єкт підприємницької діяльності фізична особа ОСОБА_3 погасив заборгованість по внесках на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в сумі 2241,80 грн., що підтверджується меморіальним ордером № 084923875.


Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України, суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовляється від адміністративного позову і відмову прийнято судом.

Оцінивши докази, суд приймає дану відмову як таку, що не суперечить законодавству та не порушує чиї-небудь права і охоронювані законом інтереси, а тому провадження у справі слід закрити.

Враховуючи наведене та керуючись ч.1 ст.112, п.2 ч.1 ст.157, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -


У Х В А Л И В :

Прийняти відмову від позову.

Провадження у справі за позовом прокурора Шумського району Тернопільської області в інтересах держави в особі управління Пенсійного фонду України в Шумському районі Тернопільської області до суб’єкта підприємницької діяльності фізичної особи ОСОБА_3( інд. код. 21156315, прож. ІНФОРМАЦІЯ_1) про стягнення заборгованості по сплаті внесків на державне пенсійне страхування в сумі 2241,80 грн. закрити.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду подається протягом п‘яти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Головуючий суддя                                                                                Крапiвницька Н.Л.


копія вірна

Суддя                                                                                                    Крапiвницька Н.Л.



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація