Судове рішення #5498458

Справа №2- 328/2009 р.

Рішення

іменем України

       

05.05.2009 р.                         Тиврівський районний суд Вінницької області

    в складі головуючого судді Ратушняка І.О.        

                при секретарі Тихій О.Н.,  

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

встановив:

ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою, в якій вказує, що 29 вересня 2002 року вона зареєструвала шлюб з відповідачем в даній справі.

25 червня 2004 року у них народилася  донька – ОСОБА_3, яка після розірвання шлюбу залишиться проживати разом із позивачкою.

Спільне майна вони поділять за взаємною згодою.

Фактично їх шлюб розпався. Вони не підтримують шлюбних відносин та проживають окремо з січня 2008 р.

Подальше збереження даного шлюбу для них обох є недоцільне. Примирення між нею та відповідачем неможливе, оскільки вони не можуть досягнути згоди з приводу подальшого спільного проживання та матеріального забезпечення с’імї.

    Просить :  розірвати шлюб між нею та ОСОБА_2, зареєстрований 29.09.2002 р. виконавчим комітетом Строїнецької сільської ради  Тиврівського району Вінницької області, актовий запис № 5. Залишити на її утриманні та вихованні дитину – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 Встановити розмір аліментів, що стягуються на утримання малолітньої дитини з відповідача в розмірі однієї четвертої від усіх видів його заробітку.

    В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 позов підтримала, просить його задоволити з підстав, викладених у позовній заяві. Пояснила, що вони з відповідачем більше одного року проживають окремо, шлюбних стосунків не підтримують, примирення уже неможливе. У зв'язку із тим, що дитина залишається на її утриманні просить встановити розмір аліментів

    Відповідач  ОСОБА_2 позов визнав.

    Судом встановлено, що фактично їх шлюб розпався, збереження сім’ї неможливе, суперечить інтересам сторін, шлюбних відносин не підтримують, проживають окремо більше одного року, а тому позовну вимогу про розірвання між ними шлюбу задовольняє.

             В судовому засіданні встановлено, що сторони в даній справі мають спільну дитину – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1

            Суд вважає, що відповідач також зобов’язаний утримувати свою неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, до досягнення нею повноліття. Інших утриманців відповідач не має.

    Оскільки відповідач ОСОБА_2 проживає окремо, участі в утриманні дитини не бере, працездатний, тому суд вважає за доцільне стягувати з нього аліменти у розмірі однієї четвертої від усіх видів його заробітку.

    Керуючись ст.ст.10, 11, 60, 81, 88, 174, 212, 213, 214, 215, 367 ЦПК України, 110,112, 180, 182, 184 СК України,-

вирішив:

    Позов  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задоволити.

    Розірвати шлюб,  зареєстрований 29.09.2002 р. виконавчим комітетом  Строїнецької сільської ради Тиврівського району Вінницької області між ОСОБА_1, 23.08. ІНФОРМАЦІЯ_2, та ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_3, актовий запис № 5.

    При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2  державне мито у сумі 17 (сімнадцяти) грн.. в прибуток держави, а ОСОБА_1 від сплати мита звільнити.

             Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 аліменти у розмірі однієї четвертої від усіх видів його заробітку щомісячно на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, починаючи з 24.04.2009 р.  до її повноліття. Розмір аліментів підлягає індексації відповідно до закону.

             Стягнути державне мито з ОСОБА_2 в прибуток держави в сумі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн.

    Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана до апеляційного суду Вінницької області через Тиврівський районний  суд протягом  десяти діб, апеляційна скарга на рішення може бути подана протягом  двадцяти діб з дня подання заяви про апеляційне оскарження рішення  в такому ж порядку.  

                    Головуючий                                                                          І.О.Ратушняк

               

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація