Справа № 2-о-69/09
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У КР А Ї Н И
16 липня 2009 року Зіньківський районний суд Полтавської області в складі: головуючого—судді Дігтяр М.І., при секретарі П’явка Н.І., розглянувши у відкритому засіданні в місті Зінькові справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, --
В С Т А Н О В И В:
Заявник ОСОБА_1 просить суд постановити рішення , яким встановити факт належності йому трудової книжки від 20.06.1968 року на ім’я ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, в якій невірно вказане його прізвище.
Судом встановлено, що згідно свідоцтва про народження серії НОМЕР_1 від 21.09.1949 року, прізвище заявника ОСОБА_1. Також його прізвище ОСОБА_1 і по паспорту, виданому у 1996 році. Після закінчення школи в червні 1968 року заявник був прийнятий на роботу сезонним робочим Зіньківського цегельного заводу, де йому була виписана перша трудова книжка від 20.06.1968 року. На той час паспорта у заявника не було і при оформленні трудової книжки його прізвище було записано у ній на слух особою, що виписувала трудову книжку, невірно, як ОСОБА_1, тобто був пропущений м’який знак після букви ?с?. Тоді і вже пізніше заявник не звертав на цю помилку уваги, доки не став оформляти пенсію. У зв’язку з тим, що підприємства, де ОСОБА_1 була видана трудова книжка із помилковим записом його прізвища, не існує,--зробити виправлення у трудовій книжці прізвища заявника і посвідчити його печаткою неможливо.
Таким чином, без встановлення факту належності заявнику трудової книжки від 20.06.1968 року, в якій зафіксовано частину його трудового стажу, він не може оформити пенсію, а тому звертається до суду із заявою про встановлення цього факту.
Факт того, що вказана трудова книжка належить ОСОБА_1 підтверджується його свідоцтвом про народження і паспортом, в яких прізвище заявника ОСОБА_1, тією ж самою трудовою книжкою від 20.06.1968 року, де на титульній сторінці його прізвище вказане невірно, як ОСОБА_1, але підпис заявника на цій сторінці трудової книжки виконаний ним особисто повним текстом як ОСОБА_1. Крім цього, на двох вкладках у вказану трудову книжку прізвище заявника в подальшому вказане вірно, як ОСОБА_1 і посвідчено печатками підприємств, які заповнювали ці вкладки. У другій трудовій книжці серії БТ-11 НОМЕР_2, яку було заповнено 14.04.1993 року після закінчення сторінок для записів трудової діяльності у попередній трудовій книжці, прізвище заявника також вказане вірно, як ОСОБА_1, а обидві трудові книжки заповнювалися на одному і тому ж підприємстві—Зіньківському цегельному заводі, тому і цим підтверджується факт належності заявнику трудової книжки від 20.06.1968 року, в якій невірно вказане його прізвище, як ОСОБА_1
Заслухавши пояснення заявника , дослідивши матеріали справи, суд знаходить, що заявлені вимоги обґрунтовані і підлягають задоволенню.
На підставі викладеного та ст.ст. 3,6, 60, 234 ч.2 п.5, 256 ч.1 п.4,6 ЦПК України, суд --
В И Р І Ш И В:
Встановити факт того, що трудова книжка від 20.06.1968 року на ім’я ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, належить ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н., уродженцю і мешканцю АДРЕСА_1.
На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом 10 днів після його проголошення, а апеляційну скаргу може бути подано на протязі 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, шляхом подання апеляційної скарги через Зіньківський районний суд, з одночасним направленням копії до апеляційного суду Полтавської області.
Суддя: підпис
З оригіналом вірно.
Рішення вступило в законну силу 27 липня 2009 року
Голова Зіньківського
районного суду Герасименко М.І.