Судове рішення #5522320

К О П І Я

 

П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

03 серпня 2009 року                                                 м. Кам’янець-Подільський

Суддя Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Талалай О.І., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ м. Кам’янець-Подільський про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого,  

- за ст. 130 ч. 1 КпАП України, -

В  С  Т  А  Н  О  В  И  В:

               ОСОБА_1 26.07.2009 року о 23.40 год. в м. Кам’янець-Подільський по вулиці Біланівська-Набережна. 81, керував автомобілем «Фольксваген», державний номер НОМЕР_1 з ознаками алкогольного сп’яніння, різкий запах алкоголю з рота. Від   проходження медичного огляду на стан сп’яніння в медичному закладі відмовився, чим скоїв правопорушення, за яке передбачена відповідальність за ч. 1 ст.130 КпАП України.    

В суді вчинення правопорушення не заперечує.  

Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 27.07.2009 року, поясненнями ОСОБА_2, ОСОБА_3

 Керуючись  ст. 130 ч. 1 КпАП України, -

 

П  О  С  Т  А  Н  О  В  И  В:

 На  ОСОБА_1 В’ячеславовоча за ст. 130 ч. 1 КпАП України накласти адміністративне стягнення у виді 45 годин громадських робіт.  

 

               На постанову може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Хмельницької області через міськрайонний суд протягом 10 днів з дня винесення.

 

 

 

Суддя: (підпис)

Вірно.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація