Судове рішення #5525948
Справа № 2-0-34/09

                                                                                                                                                       Справа № 2-0-34/09

  

 

 Р І Ш Е Н Н Я

                                  ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

   27 липня 2009 року Романівський районний суд Житомирської області в складі:

 головуючого - судді Бабича С.В.,

 з участю секретаря   Папуши А.С.,

розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Романів цивільну справу за заявою    ОСОБА_1 про встановлення факту  належності правовстановлюючого документа, заінтересована особа - управління Пенсійного фонду України в Романівському районі,-

  

В С Т А Н О В И В :

 

      ОСОБА_1. звернулася до суду з  заявою, в якій просить встановити   факт належності їй свідоцтва про закінчення Житомирського учбового комбінату посилаючись на те, що  вказаний документ був виданий їй до одруження і в ньому  зазначено її дошлюбне прізвище «ОСОБА_1». Разом з тим,  в свідоцтві про одруження її прізвище зазначено «ОСОБА_1». На даний час   через вказану неправильність запису її прізвища органи Пенсійного фонду України не можуть зарахувати час її навчання в  учбовому комбінаті до стажу роботи, що дає право на отримання пенсії.   

  

У судовому засіданні  заявниця доводи заяви підтримала, просила її задовольнити з підстав, наведених у ній.   

  

Представник заінтересованої особи -  управління Пенсійного фонду України в Романівському районі в судовому засіданні проти задоволення заяви не заперечила.

  

Суд, заслухавши пояснення  заявниці, представника заінтересованої особи, дослідивши матеріали справи  вважає, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

 

  Судом встановлено, що в свідоцтві про народження заявниці російською мовою зазначено її прізвище «ОСОБА_1»   (а.с.5).

 

В свідоцтві про одруження прізвище заявниці зазначено українською мовою як «ОСОБА_1» (а.с.6).

 

Свідоцтво № 544 про закінчення в 1967 році Житомирського учбового комбінату видане на ім»я ОСОБА_1(а.с.7).

 

 Відповідно до ст. 256 п. 6 ЦПК України суд  вправі встановити  факт належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім»я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені  в документі, не збігаються з ім»ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.

 

 Враховуючи, що розбіжність в написанні дошлюбного прізвища заявниці в свідоцтві про одруження та в свідоцтві про закінчення Житомирського навчального комбінату стала наслідком різного перекладу  даного прізвища з російської на українську мову, суд приходить до висновку, що вищевказане свідоцтво дійсно належить заявниці.

 

  Факт, про встановлення якого просить заявниця має для неї юридичне значення, оскільки надає право на зарахування часу навчання в  навчальному комбінаті до стажу роботи, що дає право на отримання пенсії.

  

На підставі вищевикладеного, керуючись    ст.ст. 256 п. 6,  259  ЦПК України, суд,-

 

 

В И Р І Ш И В :

 

 Заяву   ОСОБА_1    задовольнити.

 

 Встановити факт  належності   ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженці та мешканці АДРЕСА_1     свідоцтва № 544 від 15.09.1967 року, про закінчення  Житомирського учбового комбінату.

  

 Рішення може бути оскаржено   в апеляційному порядку до апеляційного суду Житомирської області через  Романівський районний суд шляхом подання в  десятиденний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги або шляхом подання в десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги.

 

 

 

Головуючий:                                                                                 С.В. Бабич

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація